Części zamienne Cadel Free

Cadel Free to producent części zamiennych do samochodów. Firma oferuje szeroki wybór części do różnych marek aut, w tym Audi, BMW, Ford i Volkswagen. Cadel Free stara się, aby każdy klient miał dostęp do części zamiennych w najlepszych cenach, dlatego oferuje części wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Firma oferuje także szeroki wybór części zamiennych z zakresu napraw mechanicznych, zawieszenia, układu chłodzenia i układu wydechowego. Cadel Free gwarantuje również szybką i bezproblemową dostawę części zamiennej do wybranego miejsca. Firma dba o swoje klientów i oferuje najwyższą jakość części oraz profesjonalną obsługę.

Ostatnia aktualizacja: Części zamienne Cadel Free

Szukaj na acv. com

Słowo kluczowe, odniesienie, zakres, produkt...

Zapewniamy, iż Twoi specjaliści mają wszystkie potrzebne im części - szybko, łatwo i niezawodnie, o każdej porze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych, naprawionych czy odnowionych części, naszą obietnicą jest Easy Spares®. Dzięki wiodącej pozycji firmy Siemens Mobility w dziedzinie produkcji przyrostowej można uzyskać nawet najbardziej unikalne lub rzadko potrzebne części, również w małych seriach - często z udoskonaleniami konstrukcyjnymi. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie produktów wycofanych możesz polegać na oferowanej przez nas dostępności właściwych części przez cały okres eksploatacji Twoich systemów. Easy Spares – na cały okres eksploatacji.

Logistyka części zamiennych - 100% Railability®

Wydajne łączenie zapotrzebowania i szybka dostawa części zamiennych:

 • Od składowania operacyjnego z wysokim zaangażowaniem kapitału do dostaw bieżących

 • Od drogich rezerw bezpieczeństwa do gwarantowanej dostępności określonych części zamiennych
 • Od zamówień manualnych do całodobowych zamówień sieciowych z poziomu systemu Rail Mall
 • Od szeregu dostawców do zakupów „jednookienkowych” w zakresie wszystkich Państwa potrzeb w dziedzinie części eksploatacyjnych
 • Więcej na temat łatwych części zamiennych
Druk 3D dla przemysłu kolejowego - korzyści:
 • Uproszczone komponenty
 • Zmniejszenie czasu dostawy
 • Zmniejszenie jednorazowych kosztów
 • Swoboda projektowania
 • Rozwiązania dla komponentów wycofanych
 • Szybkie naprawy
Więcej na temat druku 3DBezpieczne zaopatrzenie w części zamienne na cały okres użytkowania


Prewencyjne zarządzanie częściami wycofanymi:

 • Zmniejsza przyszłe koszty wycofań
 • Minimalizuje ryzyko przestojów i potencjalnych kar administracyjnych za opóźnienia
 • Umożliwia szybką reakcję


Reaktywne zarządzanie wycofaniami:

 • Niezawodna ochrona inwestycji
 • Zmniejszenie kosztów poprzez krótkoterminowe rozwiązania przejściowe
 • Zmniejszenie kosztów eksploatacji
Więcej na temat części wycofanychIdentyfikacja i zamawianie części zamiennych z poziomu aplikacji

Szybkość zamiast drogich zapasów:

 • Aplikacja do identyfikacji części, sprawdzania stanów magazynowych i zamawiania
 • Zrób zdjęcie uszkodzonej części przy pomocy smartfonu
 • Automatyczna identyfikacja z analizą obrazu w czasie rzeczywistym
 • Automatyczne zapytanie o stan magazynowy; aplikacja pokazuje dostępność części
 • Zamówienie online przez aplikację z poziomu Siemens Rail Mall
Więcej na temat Easy Spares IdeaSzybka naprawa części zamiast ich wymiany


Szybka, wysokiej jakości naprawa komponentów:

 • 33 warsztaty w 15 krajach
 • Naprawy komponentów elektrycznych i mechanicznych
 • Ponad dziesięć lat doświadczenia
Więcej na temat łatwej naprawy

Serwis części zamiennych

Utrzymywać na stanie czy zamawiać na bieżąco? To Twoja decyzja. Jednak rosnąca presja kosztowa ogranicza wysokie rezerwy bezpieczeństwa części zamiennych. Usługi Siemens Mobility pozwalają zoptymalizować posiadane zapasy części zamiennych. Części krytyczne trzymaj pod ręką, a jednocześnie szybko i łatwo identyfikuj i zamawiaj te komponenty, których potrzebujesz rzadziej.

Siemens Mobility zapewnia najważniejsze części zamienne w ciągu 24 godzin w dowolnym miejscu w Europie i w ciągu 48 godzin w dowolnym miejscu na świecie, wyłączając kwestie celne. Ale to, co naprawdę ułatwia składowanie części zamiennych, to nasza koncepcja Easy Spares: "Mamy zapasy wszystkich części, których składowanie ma sens". Dzięki bardzo udanemu zastosowaniu w lokomotywach Vectron, koncepcję tę można zastosować również w wersji "lekkiej" w tramwajach Combino. Dla części mechanicznych, które nie mogą być ekonomicznie magazynowane przez dziesięciolecia, stosujemy produkcję przyrostową - z gwarantowaną dostawą przez ponad 30 lat, oferującą nawet do 90 procent oszczędności czasu w porównaniu z produkcją mechaniczną, a jednocześnie swobodę dokonywania funkcjonalnych i ergonomicznych ulepszeń.

System Easy Spares Next GenerationIdentyfikacja w 10 sekund, zamówienie w 3 minuty i dostawa w 24 godziny. Przez długi czas była to wizja - teraz stała się rzeczywistością. Produkty serwisowe stojące za prowadzonym procesem holistycznym zostały w ostatnich latach zmontowane jak układanka. Finalny obraz jest już kompletny, a nasi klienci mogą korzystać z niezawodnego cyfrowego zamawiania materiałów. Oto nasz system Easy Spares Next Generation™.

Easy Spares - kompleksowa logistyka części zamiennych z gwarancją dostawy

Gwarantowana dostępność zamiast drogich rezerw bezpieczeństwa: Dzięki kompleksowej logistyce dostaw części zamiennych oferowanej przez Siemens Mobility klienci mogą zminimalizować wielkość nakładów związanych z częściami i czerpać korzyści z zamówień całodobowych i całotygodniowych, oferujących szybką, gwarantowaną dostawę określonych części w ciągu jednego dnia roboczego w Europie - a w razie potrzeby nawet szybciej.

Easy Sparovation Part - produkcja przyrostowa części zamiennych

W Easy Sparovation Part, drukujemy wymagane przez ciebie części zamienne w technologii 3D, bez użycia narzędzi. Produkcja przyrostowa otwiera nowe możliwości wymiany i modernizacji części i ulepszenia pojazdów dzięki nowym komponentom, które są lżejsze i mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwe rozwiązania w zakresie przestarzałych części zamiennych - bezpieczne zaopatrzenie w części zamienne na przyszłość

Zapobiegaj przestojom i wyłączeniom z powodu niedostępności części wycofanych, unikając niepotrzebnych kosztów. Dzięki naszym zgodnym z normą IEC 62402 rozwiązaniom w zakresie przestarzałości, dbamy o dostawę części zamiennych przez cały okres eksploatacji Państwa systemów, stosując reaktywne i zapobiegawcze zarządzanie przestarzałością.

Prototype Easy Spares IDea - Identyfikacja i zamawianie części przy pomocy aplikacji, na podstawie technologii przyszłości

Uprość i przyspiesz swoje zamówienia części zamiennych w przyszłości. rozwiązanie Easy Spares IDea Siemens Mobility oferuje identyfikację części, zapytania o poziom zapasów i zamawianie w obrębie jednej i tej samej aplikacji. Pozwala to zaoszczędzić ogromne koszty eksploatacyjne.

Easy Repair - ekonomiczna alternatywa dla nowych części zamiennych

Siemens Mobility Services dba o to, aby Twoje komponenty były naprawione zgodnie z najwyższymi standardami jakości i gotowe do pracy tak szybko, jak tylko to możliwe. Dzięki naszemu rozwiązaniu Easy Repair, zapewniamy, że zaoszczędzisz maksymalny czas i koszty.

ReferencjeTechnologia wytwarzania przyrostowego już teraz poprawia operacje kolejowe, czego dowodzą poniższe Referencje dla Serwisu części zamiennych.

Deutsche Bahn AG

Pociągi dużych prędkości

W puszce

Pierwsza drukowana w 3D skrzynka zaciskowa dla pociągów dużych prędkości, wykonana przy użyciu selektywnego procesu topienia laserowego.

Technologia oszczędza koszty magazynowania oraz koszty narzędzi i prototypów w porównaniu z konwencjonalną produkcją bieżącą bardzo małych serii.

Komponenty wykonane przy użyciu wytwarzania przyrostowego są wyższej jakości niż tradycyjnie wykonane oryginały

Miasto Ulm

Niemcy

Tramwaj Combino

Podłokietniki na żądanie

Wydruk 3D dziesięciu podłokietników foteli motorniczego dla tramwajów Combino - szybko, łatwo i ekonomicznie.

Rozszerzona funkcjonalność dzięki wbudowaniu przełącznika nastaw - ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja z podpórką na kciuk.

Dodanie pożądanej funkcjonalności (przełącznika) bez dodatkowych kosztów, dzięki procesowi topienia złoża proszkowego

Elektroniczny katalog części zamiennych

Parts Doc Online

Nasza oferta serwisowa poprowadzi Cię do właściwych części: elektroniczny katalog obejmuje wszystkie części zamienne do aktualnie produkowanych maszyn. Cokolwiek się dzieje.

 1. Serwis + części
 2. CLAAS connect
 3. ...
 4. Katalog części zmiennych Parts Doc

Parts Doc Online jest elektronicznym katalogiem części zamiennych CLAAS. Zawiera części zamienne CLAAS do maszyn żniwnych oraz ciągników CLAAS. Dostępna tutaj wersja umożliwia dostęp do wszystkich aktualnych danych maszyn.

Nie jest tu możliwe zamawianie części zamiennych online. Prosimy zwracać się do swoich miejscowych partnerów CLAAS.

 Akceptuję Warunki korzystania

Części zamienne Cadel Free

Bezpośredni link do pobrania Części zamienne Cadel Free

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Części zamienne Cadel Free