Dokument techniczny Fujitsu Mhv2100ah

Fujitsu Mhv2100ah to wysokowydajny dysk twardy o pojemności 100 GB. Jest zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą wydajność w wymagających aplikacjach, takich jak serwery, przechowywanie danych i systemy przemysłowe. Charakteryzuje się dużą szybkością odczytu i zapisu danych, trwałością, wysokim współczynnikiem wykorzystania i wydajnością energetyczną. Mhv2100ah zawiera zaawansowane technologie, takie jak macierz RAID, kompresja danych, redundantne zasilanie i jednostki buforowe, które zapewniają najwyższą niezawodność i wydajność. Dokument techniczny Mhv2100ah umożliwia zarządzanie dyskiem twardym za pomocą zgodnego z systemem operacyjnym oprogramowania do zarządzania i administrowania.

Ostatnia aktualizacja: Dokument techniczny Fujitsu Mhv2100ah

dokument techniczny - Tłumaczenie po angielsku - Słownik angielsko-polski Diki

powered by

Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym Użytkowników (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę https://www. pl w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST USZKODZONY, SZYBKI SKANER DOKUMENTÓW FIRMY:

.

Parametry Techniczne:

 • Rodzaj skanera: Dwustronny skaner dokumentów
 • Funkcja skanowania: dokumentów, zdjęć, wizytówek
 • Rozdzielczość optyczna: 600 x 1200 dpi
 • Prędkość skanowania: 25 stron/min
 • Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm
 • Maksymalna długość skanowania: 360 mm
 • Maksymalny format papieru: A4
 • Automatyczne wciąganie wzorów: 50 arkusz
 • Rodzaj sensora: CCD
 • Specyfikacja skanera: WiFi, obsługa z poziomu aplikacji

SKANER JEST UŻYWANY I SPRZEDAJĘ GO JAKO USZKODZONY:

 • USZKODZENIU (FIZYCZNIE) ULEGŁ PORT USB 3. 0. POKAZAŁEM TO NA ZDJĘCIU.
 • NIE MAM MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA.
 • DODATKOWO ZOSTAŁ WYCIĄGNIĘTY Z NIEGO PODAJNIK NA DOKUMENTY ORAZ ODBIORNIK. NIE WIEM KOMU TO WADZIŁO, ALE TAKI PRZYSZEDŁ.
 • LAMPY SĄ CAŁE, WAŁKI NIEZUŻYTE.
 • NIE BYŁO ŻADNYCH PRÓB OTWIERANIA I NAPRAWIANIA. WSZYSTKO JEST W ORYGINALE.
 • BYĆ MOŻE PRZYDA SIĘ KOMUŚ NA CZĘŚCI.
 • BARDZO DOBRY STAN WIZUALNY. NIE ZNISZCZONY.

SPRZEDAJĘ SAM SKANER, BEZ ZASILACZA, OKABLOWANIA I BRAKU MOŻLIWOŚCI ZWROTU.

ZAŁĄCZONE ZDJĘCIA, SĄ ORYGINALNE, OFERUJĄCY DANY PRODUKT. ROBIONE OSOBIŚCIE, A NIE WKLEJANE Z GRAFIKI.

Znajdź pliki w Windows 11 przy użyciu jednej z tych metod.

 • Wyszukiwanie z paska zadań: Wpisz nazwę dokumentu (lub słowo kluczowe z niego) w polu wyszukiwania na pasku zadań. Zostaną wyświetlone wyniki wyszukiwania dokumentów na komputerze i w usłudze OneDrive. Aby filtrować wyniki wyszukiwania, możesz wybrać kartę Dokumenty, a następnie wyniki wyszukiwania będą zawierać tylko dokumenty.

 • Wyszukiwanie w Eksploratorze plików: Otwórz Eksplorator plików z paska zadań lub wybierz i przytrzymaj menu Start (lub kliknij prawym przyciskiem myszy), wybierz pozycję Eksplorator plików , a następnie wybierz lokalizację wyszukiwania:

  Aby szybko znaleźć odpowiednie pliki z komputera i chmury, wyszukaj je na stronie głównej. net/pl-pl/media/2998bb9d-1778-483f-a1b5-b184974c05bb. png" alt="Przedstawia stronę główną Eksplorator plików z wyróżnioną pozycją Narzędzia główne w okienku po lewej stronie. " loading="lazy"/>

  Aby znaleźć pliki przechowywane w folderze, wyszukaj je z folderu, takiego jak Pobrane.

  Aby wykonać powolne, ale dogłębne wyszukiwanie, wyszukaj w obszarze Ten komputer zamiast w obszarzeNarzędzia główne.

Począwszy od Windows 11, wersja 22H2, możesz znaleźć pliki z Office. com w Eksplorator plików Home. Aby zmienić to ustawienie, wybierz pozycję Więcej > Opcje . Na karcie Ogólne w obszarze Prywatność wybierz ustawienia opcji Pokaż pliki z Office. com.

Znajdź pliki w systemie Windows 10 za pomocą jednej z poniższych metod.

Wyszukiwanie z paska zadań: Wpisz nazwę dokumentu (lub słowo kluczowe z niego) w polu wyszukiwania na pasku zadań. Zostaną wyświetlone wyniki wyszukiwania dokumentów na komputerze i w usłudze OneDrive w sekcji Najlepsze dopasowanie.

Wyszukiwanie w Eksploratorze plików: Otwórz Eksplorator plików z paska zadań lub kliknij prawym przyciskiem myszy menu Start, wybierz pozycję Eksplorator plików, a następnie wybierz lokalizację z lewego okienka, aby wyszukiwać lub przeglądać. Na przykład wybierz Ten komputer, aby wyszukać we wszystkich urządzeniach i dyskach zainstalowanych na komputerze, lub wybierz Dokumenty, żeby wyszukać tylko w dokumentach w tym folderze.

Dokument techniczny Fujitsu Mhv2100ah

Bezpośredni link do pobrania Dokument techniczny Fujitsu Mhv2100ah

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument techniczny Fujitsu Mhv2100ah