Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Canon Ir2870 Series

Canon Ir2870 Series to wysokiej jakości skaner i drukarka w jednym. Specyfikacja urządzenia obejmuje zdolność drukowania w trybie monochromatycznym i kolorowym. Drukarka posiada szeroką gamę funkcji, w tym skanowanie dwustronne, kopiowanie, drukowanie przy użyciu skanera, a także skanowanie na dysk twardy. Do tego celu można używać programu Canon Printer Driver, który jest wyposażony w wiele narzędzi ułatwiających obsługę urządzenia. Urządzenie można łatwo konserwować i serwisować. Można je obsługiwać za pomocą klawiatury i panelu dotykowego. Canon Ir2870 Series jest zaprojektowany tak, aby zapewnić wyższą wydajność i wygodę użytkowania. Jest szeroko stosowany w szkołach, instytucjach, biurach i innych miejscach, gdzie wymagane są wysokiej jakości wydruki i skany.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Canon Ir2870 Series

TytułOpisData wydania
(Wersja)
Plik
(Rozmiar)

Instrukcja obsługi dla sieci

Zawiera informacje dotyczące korzystania z produktu w sieci.

11/05/2010
(0)
Pobierz
(3. 86MB)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Napełnianie tuszem

1Naciśnij przycisk i przytrzymaj go przez 3 sekundy, aby rozpocząć napełnianie tuszem.

Napełnianie tuszem trwa około 20 minut.

Dalej»

Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Canon Ir2870 Series

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Canon Ir2870 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja, działanie, zastosowania, konserwacja Canon Ir2870 Series