Zacznij tutaj Asus P I P65up8

Asus P I P65UP8 is a laptop designed for gaming and entertainment that features a powerful 8th gen Intel Core processor, NVIDIA GeForce GTX 1060 graphics, a 15.6” FHD display with thin bezels, and a 1TB HDD and 256GB SSD for storage. It also includes a full-size RGB backlit keyboard for an enhanced gaming experience with more accurate controls. The laptop also has an advanced cooling system that helps keep it running at peak performance for longer periods of time. With its powerful hardware and features, the Asus P I P65UP8 is an ideal laptop for gamers, content creators, and anyone who wants a reliable laptop that can handle the most demanding tasks.

Ostatnia aktualizacja: Zacznij tutaj Asus P I P65up8

Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje

Bezpłatne zajęcia próbne

Każdy nowy uczestnik może poczuć przyjazną atmosferę panującą na naszych zajęciach oraz sprawdzić swoje siły na bezpłatnym treningu próbnym.

Przed przyjściem na zajęcia warto upewnić się, czy są jeszcze na nich miejsca. Można to zrobić:

Jak zapisać się na zajęcia?

Mamy nadzieję, że znasz już nasz grafik. Jeśli nie, tutaj możesz zobaczyć, jakie zajęcia i w jakich godzinach oferujemy.

Do rezerwacji zajęć on-line korzystamy z systemu ActiveNow. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób możesz zapisać się na zajęcia, zgłosić nieobecność oraz zapisać się na odrabianie zajęć. Formularz zapisu znajduje się tutaj. Szczegółowa instrukcja, jak zapisać się znajduje się na poniższych obrazkach:

1. Wybierz preferowany typ zajęć

Zwróć uwagę, że niektóre poziomy dostępne są w wielu lokalizacjach. Dla ułatwienia możesz określić, które lokalizacja najbardziej Cię intresuje.

2. Wybierz grupę, która Ci odpowiada

Jeśli chcesz chodzić częściej niż raz w tygodniu, napisz nam o tym w „informacjach dodatkowych„. Możesz tam wpisać także swoje pozostałe uwagi.

3. Podaj swoje dane i zaakceptuj regulamin

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią odhacz opcję „informację o rodzicu„. Pamiętaj o zapozaniu się z naszym regulaminem i klauzulą RODO. Nie zapomnij kliknąć przycisku „Zapisz się”. Potwierdzenie zapisu powinno przyjść do Ciebie w ciągu 24 h. Czasem maile potwierdzające wpadają do spamu

Jak zgłosić nieobecność?

Jeśli nie możesz być na zajęciach, koniecznie zgłoś nieobecność, tylko wtedy będziesz mógł je odrobić w późniejszym terminie. Nieobecność można zgłaszać tylko przez system ActiveNow min. 6 godzin przed zajęciami. Można je odrobić w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia, pod warunkiem posiadania aktywnego karnetu. Pamiętaj, że na odrobienie zajęć również należy zapisać się przez ActiveNow!

1. Zaloguj się na swoje konto w systemie ActiveNow

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. Hasło ustawiasz samodzielnie. Zawsze możesz skorzystać z opcji „Zapomniałeś hasła? „. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie. png" alt="acroair nieobecności" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zgloszenie-480x360. Wybierz zajęcia, na których chcesz zgłosić nieobecność

W zakładce „Najbliższe zajęcia” znajdź te, na których chcesz zgłosić nieobecność. Jeśli nie widzisz odpowiedniej daty, naciśnij przycisk na górze po lewej „Pokaż wszystkie moje zajęcia„. Przy odpowiedniej dacie kliknij przycisk „Zgłoś nieobecność„. Pokaże się okno z podsumowaniem nieobecności, kliknij w nim „Potwierdź„. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia. png" alt="acroair nieobecność" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-do-odrobienia-480x360. Sprawdź, czy nieobecność została prawidłowo zgłoszona

Aby upewnić się, że nieobecność została zgłoszona prawidłowo, możesz wejść w zakładkę „Odrabianie nieobecności”. W polu „Twoje zgłoszone nieobecności” widnieją wszystkie nieobecności wraz z informacją, do kiedy możesz je odrobić. Nieobecności zgłoszone możliwe do odrobienia oznaczone są żółtym kółkiem. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie. png" alt="acroair odrabianie zajęć " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-zapisywanie-sie-480x360. Wybierz dogodny termin odrabiania

W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Dostępne dla Ciebie terminy na odrabianie” wybierz pasując Ci termin.

Jeśli widzisz komunikat „Brak proponowanych terminów”, sprawdź ponownie za jakiś czas. Wolne miejsca będą pojawiać, gdy inni uczestnicy zgłoszą nieobecność. Możesz odrabiać zajęcia tylko z grupą na tym samym poziomie zaawansowania. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona. png" alt="acroair odrabianie nieobecności " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/nieobecnosc-odrobiona-480x360. Potwierdź termin i przyjdź na zajęcia 🙂

Po wybraniu daty pojawi się komunikat potwierdzający. Zatwierdź go.

W zakładce „Odrabianie nieobecności” w polu „Twoje zgłoszone nieobecności” pojawi się data odrabiania, a status nieobecności zmieni się z żółtego na zielone kółko. Wtedy wystarczy przyjść na zajęcia we wskazanym czasie.

Jeśli masz problemy ze zgłoszeniem nieobecności lub zapisaniem się na odrabianie przez system ActiveNow, skontaktuj się z nami.

Jak przełączać się pomiędzy uczestnikami?

Jeśli masz dwoje lub więcej dzieci uczęszczających na zajęcia w AcroAir, konieczne będzie przełączanie się pomiędzy uczestnikami w systemie ActiveNow, gdy chcesz np. zgłosić nieobecność. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Formularz do logowania znajduje się na tej stronie. Login to Twój adres e-mail podany przy zapisie. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/09/zmiana-uczestnika-480x360. Zobacz wszystkich uczestników

Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu ekranu zobaczysz swoje (lub dziecka) imię i nazwisko. Kliknij na nie, a następnie wybierz „Zmień użytkownika”.

System wyświetli na górze strony wszystkich uczestników przypisanych do adresu e-mail, na który jesteś zalogowany. Wybierz uczestnika, dla którego chcesz wykonać działanie i gotowe! System automatycznie przełączy się na wybraną osobę.

Jak trafić do AcroSpace?

AcroSpace znajduje się przy ul. Kulczyńskiego 14. Na tyłach budynku Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skraju„. Wejście znajduje się na parterze. Stamtąd od razu zapraszamy na górę do recepcji i szatni. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa. png" alt="acrospace gdzie" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-cynamonowa-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Widok budynku ul. Kulczyńskiego 14 od ul. Cynamonowej

Nasz sala – AcroSpace- znajduje się z tyłu tego budynku. Jadąc samochodem od ul. Cynamonowej, należy skręcić w wewnętrzną ulicę – Kulczyńskiego. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2. png" alt="acroair acrospace Ursynów akrobatyka" srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/09/Acrospace-wejscie-2-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Widok wejścia do AcroSpace

Śmiało kieruj się w stronę białych drzwi 🙂 Stamtąd zapraszamy schodami na górę do recepcji i szatni. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka. png" alt="acrospace środek " srcset="https://acroair. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka-980x735. pl/wp-content/uploads/2022/08/acrospace-klatka-480x360. png 480w" sizes="(min-width: 0px) and (max-width: 480px) 480px, (min-width: 481px) and (max-width: 980px) 980px, (min-width: 981px) 1200px, 100vw"/>

Sale do ćwiczeń znajdują się na parterze (sala duża) i I piętrze (sala mała)

W sali małej odbywają się zajęcia akrobatyki dla przedszkolaków i grup początkujących, karate, stretching, joga oraz aerial joga. Na pozostałe treningi zapraszamy na dół🙂

FAQ

Najczęściej zadawane pytania- kliknij na pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Czy pierwszy/próbny trening jest bezpłatny?

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są bezpłatne.

Czy trzeba się zapisywać na próbny trening?

Najlepiej tak, dzięki temu uczestnik ma rezerwację miejsca w grupie, a w razie czego można zgłosić rezygnację z dalszych zajęć. Jeśli przyjdziesz na zajęcia, na które nie ma wolnych miejsc, nie będziesz mógł wziąć w nich udziału. 

Co trzeba mieć ze sobą na trening? Jaki strój obowiązuje na treningu?

Wystarczy zwykły strój sportowy: krótkie spodenki lub dresy oraz T-shirt. Na jogę i aerial jogę najlepiej ubrać się w dopasowane legginsy i top sportowy lub koszulkę z krótkim rękawem (aerial joga).

Ćwiczymy na boska lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Polecamy zabrać ze sobą butelkę wodę. Woda można także kupić w recepcji.

Czy rodzic może obserwować zajęcia?

Na pierwszych 1-2 zajęciach tak, żeby pozwolić dziecku oswoić się z zajęciami i dobrze poczuć się w grupie.

Docelowo prosimy, żeby rodzice zostawiali dzieci pod naszą opieką i przychodzili po zajęciach. Z naszego doświadczenia wynika, że dzieci o wiele bardziej korzystają z treningów, jeśli nie rozprasza ich obecność rodzica i mogą się skupić na zajęciach.

Obserwować można tylko zajęcia odbywające się w małej sali. Na dużą salę wchodzą tylko uczestnicy. 

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia najlepiej zapisać się poprzez formularz na stronie. Dokładna instrukcja, jak to zrobić, znajduje się tutaj.

W razie problemów można zapisać się telefonicznie (730-710-605) lub mailowo (anna@acroair. pl)

Jak zapłacić za zajęcia?

Prosimy o płatności przelewem. Dane do niego znajdują się tutaj. Prosimy o dokonywanie płatności do 5. dnia danego miesiąca.

Jak zgłaszać nieobecności? Czy można odrabiać zajęcia?

Zgłaszanie nieobecności możliwe jest tylko w systemie ActiveNow. Odrabianie jest możliwe w ciągu 4 tygodni od zgłoszenia nieobecności w miarę dostępnych wolnych miejsc w grupach.

Dokładna instrukcja, jak zapisać zgłosić nieobecność i zapisać się na odrabianie, znajduje się tutaj. 

Czy osoba dorosła, która nigdy nie ćwiczyła akrobatyki, może przyjść na zajęcia?

Oczywiście! W AcroAir mamy grupy o różnych poziomach zaawansowania. Grupa początkująca powstała z myślą o osobach, które nigdy nie ćwiczyły akrobatyki. Sprawdź tutaj, kiedy odbywają się zajęcia dla osób dorosłych na poziomie początkującym. 

Jak wybrać poziom grupy? Czy można zmienić grupę, jeśli wybrany poziom nie będzie odpowiedni?

Umiejętności niezbędne na danych poziomach są wymienione w opisach zajęć na poszczególnych stronach (przedszkolaki, dzieci, młodzież i dorośli).

Jeśli okaże się, że poziom w danej grupie jest za niski lub za wysoki, to w miarę dostępnych miejsc można przepisać się do innej grupy.

Ile czasu przed zajęciami trzeba przyjść na salę?

Na salę można wejść dopiero po zakończeniu przez poprzednią grupę treningu. W AcroSpace można poczekać na rozpoczęcie swoich zajęć w poczekalni przy recepcji. 

Na sali można przebywać tylko w obecności trenera. 

Jak można zgłosić rezygnację z zajęć?

Najlepiej napisać wiadomość e-mail na adres anna@acroair. pl

Jeśli coś jeszcze jest niejasne, potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasze dane znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

[Płyta główna] Który model ASUS obsługuje Windows 11 i jak skonfigurować TPM 2. 0 w oprogramowaniu BIOS?

Instalacja systemu Windows 11 na komputerach z płytami głównymi ASUS

Microsoft oficjalnie ogłosił Windows 11 z nowym wyglądem, menu Start i nie tylko. Oto kilka podstawowych informacji o Windows 11 i o tym, jak można go zainstalować w komputerach z płytami głównymi ASUS.

Kliknij poniższe, aby dowiedzieć się więcej o systemie Windows 11:

 • Wymagania systemu Windows 11: Wymagania dotyczące wdrażania systemu Windows 11.
 • Plan dla systemu Windows 11: Informacje pomocne przy planowaniu systemu Windows 11 w organizacji. com/en-us/windows/whats-new/windows-11-prepare">Przygotowanie na system Windows 11: Procedury zapewniające gotowość do wdrożenia systemu Windows 11.

Wymagania sprzętowe

TPM

Procesor

1 GHz lub szybszy z co najmniej dwoma rdzeniami na zgodnym 64-bitowym procesorze lub układem SoC (System-on-Chip)
Pamięć4 GB RAMMagazyny danychDysk o pojemności co najmniej 64 GBOprogramowanie układowe systemuUEFI, możliwość Secure BootTrusted Platform Module (TPM), wersja 2. 0Karta graficznaGrafika zgodna z DirectX 12 / WDDM 2. xWyświetlacz>9" z rozdzielczością HD (720p)Połączenie z InternetemKonto Microsoft i połączenie z Internetem wymagane do skonfigurowania systemu Windows 11 Home

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Microsoft: https://www. com/en-us/windows/windows-11-specifications

Z czasem mogą pojawić się dodatkowe wymagania związane z aktualizacjami i włączaniem określonych funkcji w systemie operacyjnym. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z: Utrzymywanie aktualności systemu Windows 11.

Przed rozpoczęciem należy sprawdzić kompatybilność

Poniżej wymieniono płyty główne i procesory ASUS kompatybilne z systemem Windows 11:

Obsługiwane płyty główne ASUS:

Zapoznaj się z odnośnikiem poniżej, aby sprawdzić czy płyta główna jest obsługiwana przez Windows 11.

Płyty główne ASUS przygotowane pod kątem kompatybilności z Windows 11

Jeżeli nie masz pewności, jaka jest nazwa modelu płyty głównej, zapoznaj się z treścią odnośnika poniżej. com/pl/support/FAQ/1046543">[Płyta główna] Jak sprawdzić nazwę modelu?

Obsługiwane procesory:

Jeśli istniejący komputer z systemem Windows 10 jest wyposażony w najnowszą wersję systemu Windows 10 i spełnia powyższe minimalne wymagania sprzętowe, można go uaktualnić do systemu Windows 11. Oprócz wymagań systemowych, należy zwrócić uwagę na ustawienia TPM na płycie głównej. TPM to międzynarodowy standard dla bezpiecznego kryptoprocesora, który istnieje od lat. Jest on jednak domyślnie wyłączony na większości płyt głównych, co może uniemożliwić poprawną instalację systemu Windows 11.

Jak użyć PC Health Check, aby określić czy komputer kwalifikuje się do uaktualnienia do wersji Windows 11?

Microsoft dostarcza użytkownikom narzędzie PC Health Check do określenia czy komputer spełnia wymagania instalacji/uaktualnienia do systemu Windows 11; wykonaj działania opisane poniżej:

1. Przejdź do strony pobierania Microsoft, aby pobrać PC Health Check.

2. Wyodrębnij plik, a następnie kliknij WindowsPCHealthCheckSetup.

3. Kliknij „I accept the terms in the License Agreement” (akceptuję warunki i postanowienia porozumienia licencyjnego), a następnie kliknij „Install” (instaluj). com/images/2021/09/27/f7eb63b7-ab53-44ea-b51d-2c20913b2919. png"/>

4. Kliknij „Finish” (zakończ) po zainstalowaniu PC Health Check. com/images/2021/09/27/99e3d067-1c5d-4ddf-8365-55e66c5fb589. png"/>

5. Otwórz PC Health Check. com/images/2021/09/27/9d242bb6-7901-43a4-bd0c-fb445529ba2c. png"/>

6. Kliknij „Check now” (sprawdź teraz). com/images/2021/09/27/a514706b-a5c7-4a4d-9124-6cd79ab7eccd. png"/>

7. Wynik zostanie wyświetlony na ekranie; możesz kliknąć przycisk „See all results” (zobacz wszystkie wyniki), aby sprawdzić kompatybilność bardziej szczegółowo. com/images/2021/09/27/170de409-1294-4399-9a7d-3c6dc3a94fc2. png"/>

8. Jeżeli wynik pokazuje, że komputer nie spełnia wymagań systemu Windows 11, możesz sprawdzić dostępne pod odnośnikiem informacje o działaniach, które możesz wykonać. com/images/2021/09/27/2a658259-415a-4f2b-b8d9-31e14848590a. png"/>

Jak sprawdzić, czy system obsługuje moduł TPM 2. 0?

TPM 2. 0 jest minimalnym wymaganiem zalecanym przez Microsoft. TPM 2. 0 zostało wprowadzone w 2015 roku, a wszystkie płyty główne ASUS posiadają wersję 2. 0.

Aby sprawdzić, naciśnij klawisz Windows + R, aby wywołać okno uruchamiania. Wpisz "TPM. MSC", aby otworzyć narzędzie do zarządzania TPM w systemie Windows. com/images/2021/07/02/07e84198-23d3-45f3-9512-a3ba950630c7. png"/>

Jeśli funkcja jest włączona, pojawi się ekran zarządzania TPM, umożliwiający wyświetlenie dodatkowych informacji o TPM.

TPM wersja 2. 0

Jeśli napotkasz poniższy komunikat, przejdź do oprogramowania BIOS płyty głównej i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby włączyć fTPM.

Alternatywnie, wersję TPM można również sprawdzić w oprogramowaniu BIOS:

Przejdź do strony Advanced (zaawansowane) / Trusted Computing, aby sprawdzić wersję TPM. Jeśli nie możesz znaleźć tej strony, zapoznaj się z poniższą sekcją, aby włączyć fTPM (Firmware TPM). com/images/2021/07/02/2ec2cf1d-0fee-4abe-bb99-b7c1e2cd4790. png"/>

Jak włączyć moduł TPM w UEFI BIOS?

Płyty główne Intel (w tym paragrafie jako przykład użyto modelu ROG Z590-A GAMING WIFI)

1. Naciśnij klawisz "Del", gdy pojawi się logo ASUS lub ROG, aby przejść do oprogramowania BIOS. Przejdź na stronę Advanced (zaawansowane) / PCH-FW Configuration (konfiguracja) i włącz "PTT". com/images/2021/07/02/3dd7ea0a-e4a5-456f-ae54-8b9d40b6bba2. Po próbie dokonania zmiany w oprogramowaniu BIOS wyświetlone zostanie okno z powiadomieniem (patrz poniżej). Wystarczy kliknąć przycisk OK, a następnie nacisnąć klawisz F10, aby zapisać zmiany i ponownie uruchomić komputer. com/images/2021/07/02/1d621b3a-b37d-4650-86fa-63763e0df52f. png"/>

Płyty główne AMD (w tym paragrafie jako przykład użyto modelu ROG X570-E GAMING)

2. Przejdź na stronę Advanced (zaawansowane) / fTPM configuration (konfiguracja) i przełącz opcję "TPM Device Selection" (wybór urządzenia TPM)) na "Firmware TPM". com/images/2021/07/02/1741685a-4248-4274-b132-3bac8ccce1f6. Naciśnij klawisz F10, aby zapisać zmiany i uruchomić ponownie komputer.

Często zadawane pytania (FAQ)

Pyt. 1: Co zrobić, jeżeli wciąż mam wiele pytań w odniesieniu do Windows 11?

Odp. 1: Możesz przejść na oficjalną witrynę internetową Microsoft i przewinąć stronę na sam dół. Tam można uzyskać dostęp do zestawu często zadawanych pytań (FAQ) o system Windows, który na potrzeby od odniesienia referencyjnego został opracowany przez Microsoft. com/en-us/windows/windows-11">Uaktualnij do nowego systemu operacyjnego Windows 11 | Microsoft

Pyt. 2: Jeżeli moja płyta główna nie jest wymieniona na liście urządzeń wspieranych, to czy mogę zainstalować Windows 11?

Odp. 2: Aby jeszcze bardziej poprawić swoje wrażenia z korzystania z systemu Windows 11, zalecamy korzystanie z płyty głównej wymienionej na liście urządzeń wspieranych; w przypadku wszystkich wspieranych płyt głównych z TPM 2. 0 w pakiecie, możesz spokojnie rozpocząć korzystanie z systemu Windows 11.

Pyt. 3: Jeżeli moja płyta główna nie jest wymieniona na liście urządzeń wspieranych, to czy mogę ręcznie zainstalować moduł TPM 2. 0, aby urządzenie było kompatybilne z systemem Windows 11?

Odp. 3: Urządzenia z doinstalowanym modułem TPM mogą nie być kompatybilne z płytą główną, dlatego zalecamy, aby korzystać z płyt głównych wymienionych na liście urządzeń wspieranych.

Pyt. 4: Czy na potrzeby instalacji systemu Windows 11 konieczna jest aktualizacja jakiegokolwiek sterownika?

Odp. 4: Nie. Jeżeli twój system spełnia minimalne wymagania sprzętowe, a moduł TPM 2. 0 jest aktywowany, możesz uaktualnić system do wersji Windows 11.

Pyt. 5: Jeżeli moja płyta główna ma złącze header TPM, czy muszę zakupić moduł (kartę) TPM 2. 0 oddzielnie, aby obsługa systemu Windows 11 była możliwa?

Odp. 5: Nie. Jeśli płyta główna nie jest wymieniona na liście obsługiwanych urządzeń, oznacza to że nie spełnia ona minimalnych wymagań do obsługi systemu Windows 11, nawet jeżeli na płycie głównej zainstalowany zostanie inny moduł (karta) TPM 2. (Procesor jest również wymagany do obsługi systemu Windows 11).

Klauzula zrzeczenia się odpowiedzialności

Windows 11 nie został oficjalnie wydany i mogą wystąpić problemy ze stabilnością wersji Insider Preview, ponieważ nie przeszedł on formalnej walidacji sprzętowej i kwalifikacji. Instalację lub uaktualnienie do wersji Insider Preview systemu Windows 11 lub dowolnego oprogramowania innych firm użytkownik przeprowadza według własnego uznania i na własne ryzyko. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia systemu lub utratę danych, które wynikają z tych działań. ASUS nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty i szkody związane z użytkowaniem systemu Windows 11.

 • Nowy komputer. - Po podłączeniu USB nie włącza się.

  Witam, przedwczoraj składałem nowy komputer.Płyta główna: Asus m5a78l-m lx3Procesor: AMD Phenom II x4 965 BEGrafika: Asus GeForce GT630 2GBZasilacz: Modecom 500W.Po złożeniu i podłączeniu komputer uruchamia się normalnie, natomiast gdy podłączy się komponenty pod USB komputer się nie włącza....

  Komputery Hardware 27 Sie 2012 13:31Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2583

 • Problem z USB asus - Rozłączajace USB

  Witam. Mam następujący problem. Chciałem zgrać zdjęcia z telefonu (huawei) na nowego laptopa asusa jednak po podłączeniu kabla jest tak jakby cały czas rozłączal i podłączal urządzenie na nowo. Próbowałem podłączać telefon przez inne kable ale tam w ogóle nie widzi telefonu jako urządzenia i tylko go...

  Software serwis 05 Sie 2021 09:26Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 231

  [Sprzedam] Access Point z modemem ADSL2+ i portami USB ASUS WL-600g

  SPRZEDANYSprzedam modem ADSL2+ z Access Pointem ASUS WL-600G. W pełni sprawny. Posiada dwa porty USB 2. 0 umożliwiające podłączenie pamięci flash bądz dysku twardego i udostępnieniu ich w sieci lokalnej. Może też służyć jako serwer druku.Cena: 100zł + koszt przesyłki. W Krakowie zapraszam do...

  Komputery Bazar 01 Gru 2011 01:54Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 888

  Podłączenie routera Asus RT-32

  Tak - radą jest to aby użyć właściwego urządzenia:|Używasz jak mniemam usługi typu ADSL (Neostrada, Netia, Multimo, Orange Freedom itp. ). Router jest urządzeniem przekierowującymi pakiety z jednej sieci do drugiej - a w Twoim przypadku te dwie sieci nie są bezpośrednio ze sobą połączone u Ciebie...

  Sieci LAN 14 Mar 2012 15:39Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1227

  Niedziałające USB/ Spadek napięcia po podłączeniu USB

  podłączyłem telefon przez USB do komputera, żeby się ładował, jednak zero reakcji. Po starcie systemu zauważyłem, że myszka USB również nie działa.Gdy odłączę komputer od zasilania na jakieś parę godzin i włączę go z powrotem, to myszka działa przez kilkanaście minut i w trakcie pracy słychać dźwięk...

  16 Sie 2017 06:57Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1656

  Nie działają USB. Asus M2NPV-MX

  Wszystko jest po włączane, zasilanie jest ale zero reakcji na jakie kolwiek sprawne urządzenie usb. Na początku zaczęło mi wywalać dymki z napisem podłącz urządzenie usb do portu usb 2. 0 w celu...... Więc powoli zaczęło padać.

  19 Lut 2010 11:55Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1870

  Wolne przesyłanie plikow z laptopa na usb [ASUS N73SV]

  Witam, mam problem, który doprowadza mnie do obłędu już. Chodzi mi o wolne przesłanie np. filmów z laptopa na telefon lub USB transfery wynoszą max 3 MB/s albo i niżej. Obojętnie co podłączę do USB - nawet mam pendrive pod USB 3. 0 i myślałem, że wtedy będzie wysyłać z max prędkością dla 2. 0 i tak jest...

  Komputery Początkujący 09 Mar 2016 21:02Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 789

  SUPER P5MMS98 - podłączenie USB na śledziu

  Mam taką płytę główną:SUPER P5MMS98I takiego śledzia z USB:Asus USB /MIRREV. 1. 11I on ma wejście do płyty takie:A płyta główna ma martego pina z drogiej strony tak, że sie nie da podłączyć. Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

  29 Mar 2009 20:03Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2000

  Probelm z USB ASUS P5GPL-X SE

  Nic nie pomaga mi ta strona. A usb jest podłączone dobrze bo przed formatem działało dobrze.

  08 Sty 2011 04:11Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1713

  Kłopot z USB (ASUS K52F Series)

  Witam, naprwiam laptopa ASUS K52F Series w którym nie działa USB tzn. jak podłączę coś pod USB to komputer zasygnalizuje dźwiękiem że go widzi ale np. nie mogę się dostać do pendraiv'a poprzez mój komputer tak samo jest z telefonem, modemem usb (modem mruga). Instalowałem sterowniki chipsetu ale to nic...

  Laptopy Hardware 06 Lis 2011 10:45Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1669

  problem z USB, Asus m2n68-am plus

  Witam,Miałem od jakiegoś czasu problem z USB i innymi takimi tam podzespołami co na MB znajdują się, więc postanowiłem kupić nową płyte główną, kupiłem Asusa m2n68-am plus. Wgrałem windowsa xp (bez SP), nie chciał wgrać sterowników więc wgrałem mu SP2, działa wszystko oprócz USB, tzn. ono działa ale...

  31 Sie 2010 18:18Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2072

  Podłączenie Laptopa ASUS f2hf do TV Samsung LCD

  W TV jest wejście Euro, 2x HDMI i USB. Istnieje taki kabel, żeby to jakoś połączyć?

  RTV Użytkowy 13 Maj 2012 19:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1888

  Asus K8V-XE jak podłączyć usb?

  nic nie mam podłączone, dobra daję sobie z tym spokój, bo od 14 godziny się z tym męcze;/ heheheDriver, może jednak masz rację z tym zwarciem, bo zauważyłem teraz, że jeden usb jest rozwalony:/ dzięki za pomoc pozdrawiam

  01 Mar 2009 17:49Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3666

  Asus P5Q SE - Jak podłączyć USB?

  Witam, potrzebuję podłączyć gniazdo USB do płyty głównej, ale nie wiem jak to zrobić. Mam płytę główna Asus P5Q SE, gniazdo znajduje się z przodu komputera. Wychodzą od niego dwa kable (jeden ma trzy kabelki, ale jedną wtyczkę) opisane jako ''USB V+/ USB D-/ USB D+'' i drugi ''GND''. Nie wiem gdzie je...

  04 Maj 2014 13:53Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2136

  Asus p5p41t le - USB zrywa połonczenia z urządzeniem

  Witam, mam problem. Zrobiłem formata, wszystko zainstalowane tylko mam problem z usb, nie wiem od czego to mam.Podłączone usb Air Live WT-2000 USB w czasie podłączenia działa kilka minut później zrywa połączenie, sterowniki zainstalowałem do tej karty, co zrobić i żeby połączyło - trzeba odłączyć...

  19 Gru 2013 22:59Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 798

  Asus RT-AC86U (Dual WAN) - DHCP (Modem GSM) nie działa poprawnie

  Mam następujący problem. Dostawca internetu multimedia modem Cisco epc3008 do niego podłączony router Asus RT-AC86U (oprogramowanie merlina). Na asusie ustawiłem dual WAN, jako główną sieć wybrałem WAN-dostawcę Multimedia, jako pomocniczą USB gdzie podłączony jest modem USB (dostawca PLUS). Niestety...

  03 Cze 2021 10:08Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 924

  Asus p5qpl-am - tylko logo Asusa i koniec

  Mam 3 x ram DDR2 = 2 x 2GB, które były podłączone do tej płyty głównej i testowa 1GB, dawałem już wszystkie i wszędzie, raz tak, raz tak. Kość 1GB była najpierw w 1 slocie, potem w 2, potem z tamtymi tak samo.Jak pokazuje się czarny ekran jest napisane, jaki mam procesor, dysk, ram. Potem coś usb...

  21 Sie 2016 23:22Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 1086

  Asus RT-AC51U + HDD - Nie widać dysku HDD

  Ostatnio zakupiłem router ASUS RT-AC51U między innymi po to, że jest dual band i posiada gniazdo USB. Podłączając dysk twardy Seagate (1, 5 Tb model: SRD00F2, zasilany jest przez zasilacz a nie przez gniazdo USB) do routera i logując się na swój router przez stronę www widzę podłączony...

  Sieci WiFi 09 Sty 2016 08:11Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3108

  Asus RT-N18U - Jakie ustawienia aby współpracowały dwa routery.

  Witam.Pisałem jakiś czas temu w jaki sposób połączyć dwa routery, dostałem kilka odpowiedzi po których udało mi się to ogarnąć jednak, tamten sposób ogranicza mojego ASUSA i nie mam możliwości uruchomienia między innymi Serwera Mediów.Opiszę od początku o co chodzi żeby była jasność.Router...

  Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 28 Cze 2016 09:27Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 879

  Asus AC68U - Asus AC68U z podpiętym dyskiem

  Podłączyłem do Asus AC68U w port USB 3. 0 dysk Seagate 3TB USB3 Expansion Drive, w programie JDownloader wskazałem w/wym. dysk jako ten na który ma pobierać dane. Mam łącze 100 MB/s i gdy dysk jest podpięty bezpośrednio pod laptopa prędkość pobieranych danych waha się w przedziale 10-14 MB/s....

  12 Paź 2016 12:00Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 726

  Asus P4P800 SE niskie napiecie VCORE 1. 072V na procesorze

  nie wiem ale może to coś wniesie do tematu, a jak nei to mozę chociaz ktoś rozwiąże mój problem:Mam tą samą płytę główną padło w nim koncentrator USBpo podłączeniu USB następowała zwiecha komputera,spróbuj wyłączyć USB w biosie i włączyć Windowsa lub też odłączyć wszystkei urządzenia USB.Ja...

  16 Lut 2008 21:04Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 3251

  Problem z instalacja myszy pod USB, niepowodzenie instalacji sterownika

  Witam, mam problem z działaniem nowej bezprzewodowej myszki usb Asus model WT465M.Po podłączeniu myszki do usb zaczynają instalować się sterowniki po jakimś czasie wyskakuje komunikat "Niepowodzenie instalacji oprogramowania sterownika urządzenia. " w menedżerze urządzeń w "Inne urządzenia: jest napisane...

  01 Lis 2018 12:39Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1662

  ASUS VivoBook Max F541N - Brak możliwości bootowanie z płyty lub USB

  Jak w tytule, nie można w biosie ustawić bootowania z płyty lub USB. Po podłączeniu USB w biosie jest widoczny na stronie głównej, jednak w opcjach bootowanie nie ma możliwości wyboru. Fast Boot wyłączony, Secure Boot wyłączone. Płyta z win10 oraz USB na innym komputerze bootują. Miał ktoś podobny problem?

  06 Lut 2020 20:38Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 663

  Piny USBPW na Asus P5k-se

  cześć i witam ja mam też problem z USB ale spokojnie wiem co i jak podłączy tylko że ostatnio kupił aerocool gatewatch 2 i podłączyłem USB do pinów i jak che coś podłączyć to wyskakuje mi

  28 Sty 2009 08:37Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3355

  Obudowa Chieftec - Jak podłączyć przedni panel obudowy do płyty głównej

  Witam. Posiadam obudowę Chieftec Big Tower z serii Bravo BA 01 i płytę główną ASUS M4A78. Z przodu obudowy mam panel do którego mogę podłączyć USB, mikrofon, słuchawki itp. Z USB poradziłem sobie bo kabel był opisany i wetknąłem w odpowiednie miejsce na płycie głównej. Ale mam problem ze słuchawkami...

  04 Lut 2013 12:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2457

  Karta sieciowa usb 10/100/1000 a pokazuje 100Mb

  Witam, dziwna sytuacja nic nie zmieniałem w ustawieniach rutera ani windowsie włączam dzisiaj laptopa a synchro karty sieciowej pokazuje 100Mbps, wcześnie cały czas działała pod 1000MbpsKarta sieciowa USB Asus Gigabit Ethernet 10/10/10001. Odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie bez...

  02 Sie 2022 19:10Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 456

  Płyta główna Asus P5B Deluxe. Kłopot z podłączeniem USBi audio obudowy.

  Mam problem z podłączeniem USB i audio obudowy modecom (chyba) debut do płyty głównej Asus P5B Deluxe (jeśli napisałem w złym dziale, przepraszam). Nie mam instrukcji ponieważ nie wiedziałem że to będzie wersja OEM. Ktoś pomoże?

  26 Cze 2012 14:21Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2401

  Instalacja XP przez adapter USB-ATA

  WitamMam pytanie. Mam Asusa One bez napędu i ostatnio instalowałem XP z pendrive. Czy istnieje instalacja Xp z napędu DVD ATA podłączonego do Asusa przez adapter USB-ATA?

  27 Gru 2017 10:31Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1323

  Pytanie o udostępnianie multimediów prze USB w routerze?

  W moim odtwarzaczu multimedialnym Netgem 5200 jest możliwość podłączenia dysku twardego przez gniazdo USB albo po sieci przez RJ45. Oczywiście najszybszym rozwiązaniem jest USB, ale mi bardziej zależy o udostępnieniu przez router np. ASUS RT-N10U dla całej sieci domowej. Sieć w standardzie...

  Sieci Początkujący 28 Kwi 2014 10:22Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1479

  ASUS wl167g v3 - Karta Wi-Fi nie jest wykrywana

  Witam. Mam problem z kartą WiFi na USB ASUS wl167g v3. W komputerze z Windows XP SP3 mimo zainstalowanych sterowników od producenta, wciąż nie jest wykrywana. Po podłączeniu do komputera z W8. 1 działa od razu. Dodam że porty USB są sprawne, bo pendrive działa w każdym z nich bez problemów. Co mogę zrobić...

  27 Kwi 2014 13:18Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 825

  ASUS K50IJ - Bootowanie USB nie działa

  Widocznie Twój BIOS nie ma możliwości wyłączenia trybu UEFI, nagraj obraz z Windowsem na DVD lub zrób pendrive'a pod UEFI tak jak pisałemZrobiłem jak pisałeś, wszedłem w menu bootowania (za pomocą klawisza ESC podczas startu kompa), wybrałem ręcznie dysk i nie chce się załadować.Dodano po...

  06 Cze 2018 12:26Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 9057

  Asus xonar problem ze słuchaw. - Jak podłączyć słuchawki arctis 5 do karty dźwię

  Witam, mam problem z podłączeniem słuchawek arctis 5 do karty dźwiękowej asus xonar. Problem tkwi w tym, że zakończenie słuchawek jest na usb.

  18 Sty 2019 23:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 366

  ASUS R556L - Porty USB 3. 0 nie widzą urządzeń oraz dziwnie się zachowują.

  W tych komputerach pada złącze płytki dysku HDD do której są też podłączone dwa gniazda USB.

  20 Paź 2019 18:53Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 693

  Asus f5SL - wyświetlacz nie chce się wyłączyć

  To jest chyba TFT. Problem w tym, że mam już coś na wzór "wypalenia" na tym wyświetlaczu, mam też 2 martwe piksele na środku. Nie chcę doprowadzić do całkowitego zniszczenia, bo z tego co wiem, to wymiana jest dość droga. A do USB raczej nie mam nic podłączone, czasem podłączam podkładki chłodzące, które...

  28 Sty 2011 21:34Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2648

  Asus Rt-n10e - Problem z Asus RT-N10E wifi (Vectra)

  Witam posiadam internet z Vectry 16mb/s oraz podłączony do niego router Asus RT-N10E. problem polega na tym że komputer który korzysta z wifi usb Asus n-10 i raz komputer ma internet bardzo szybki/wolny bądź wcale nie widzi routera a inne mobilne urządzenia działają bardzo dobrze przez wifi(tablety, telefony)....

  10 Lut 2014 22:50Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3849

  asus f5z - Zwarcie na usb, laptop umarł

  acha, zapomniałem powiedzieć ze wspomniane przeze mnie pomiary robi się bez podłączonego zasilania

  07 Gru 2015 19:03Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 2220

  Bootowanie w Bios Asus M5A97 R2. 0

  Mam nową płytę Asus M5A97 R2. 0Znajomy ma zwyczaj zostawiać zawsze podłączony usb HDD pod kompa i zawsze bootuje mu z usb, więc chciałem mu pomóc.Zmieniam kolejność bootowania na HDD jako pierwszy, po restarcie pamięta zmiany, ale już po ponownym uruchomieniu PC bootuje z USB. Mimo to zmiany...

  18 Wrz 2017 18:10Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1113

  Asus Nexus 7 HD - Dlaczego wolno się ładuje bateria?

  Mam Asus Nexus 7 HD (2 generacja) i od wczoraj bardzo wolno się ładuje bateria. Ładowarka oryginalna. Przez 6 godzin naładował tylko 18% na włączonym tablecie. Tablet jest świeżo po formatowaniu. Do czego służy piąty pin w gnieździe micro usb w tablecie (to jest drugi obok masy)? On jest nie podłączony...

  Tablety Czytniki Hardware 07 Cze 2017 06:04Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 5076

  Asus K501LX - Problem z headsetem

  Z tego co widzę, słuchawki mają zarówno jack jak i USB.Podłączyłeś wtyk USB?

  13 Cze 2017 16:46Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 612

  Funbox 3 i router Asus z NAS.

  Tak zrobiłem, ma teraz adres 192. 168. 2, jednak nadal mój dysk podłączony pod usb asusa jest nadal niewidoczny z zewnątrz.Przy próbie ping z Asusa otrzymuje komunikat: ping: bad address 'www. google. com'Gdy próbuje sprawdzić nowy firmware otrzymuje:Asus łączy po wifi z internetem.

  03 Maj 2019 00:51Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1155

  Panel przedni USB-proszę o pomoc porównania pinów.

  Posiadam panel przedni "Medion" taki jak, oraz płytę główną Asus M2N. Nie znam sie na elektronice a są różne oznaczenia pinów w instrukcjach, przynajmniej tak mi sie wydaje, a błędne podłączenie USB może uszkodzić płytę główna i np. aparat cyfrowy. Po krótce podam oznaczenie pinów numerami z płyty...

  17 Sie 2008 21:26Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2364

  Asus X501U - Asus X501U bootowanie napędu zewnętrznego.

  Przepraszam za odgrzebywanie tematu, ale widzę, że nikt nie odpowiedział na pytanie, a na temat trafiłem jak sam szukałem rozwiązania. Myślę więc, że może komuś się przyda.Trzeba w opcjach BOOT przełączyć pozycję LAUNCH CSM na ENABLED, zapisać ustawienia i ponownie wejść do BIOSu. Teraz...

  29 Kwi 2015 13:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 7050

  Asus M2N4-SLI Podłączenie dźwiękówki Prosze o pomoc

  Przedmuchaj sloty PCI, przeczyść złącze karty. Czy ta karta na pewno jest sprawna?To może lepiej kup cośAutor chce kartę dzwiękową a nie Game Port na USB!

  19 Paź 2007 22:55Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 1748

  Obudowa Asus - kilka pytań

  Oo nie wszystkie obudowy mają z przodu panel? (usb, wejście na mikrofon i słuchawki)Po podłączeniu wiatraczków w jednym z dysków pojawiło się Air Flow coś źle mogłem podłączyć?

  04 Wrz 2013 17:35Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1335

  asus p8Z68 delux - Nowa płyta uruchamia sie za 3 razem

  Ciekawi mnie dlaczego dopiero za trzecim razem się uruchamia. wygląda to tak start po 3 s się wyłącza znowu start 13 s wyłączenie i dopiero za trzecim razem chodzi normalnie. W płycie brak dysku ram i karty graficznej. Błędy na płycie 14, 19, 55. Wyczytałem na forach że po prostu te płyty tak maja...

  21 Lut 2013 19:37Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1662

  Reloop mixage IE (Sprzężenie USB na Windows 8)

  Mam taki dziwny problem. Posiadam laptopa asus x51r na którym zainstalowałem Windows 8. Gdy podłączam do niego kontroler reloop mixage IE robi mi sprzężenie na sprzęcie estradowym, na głośnikach komputerowych, czy domowych tego nie słychać (ECHO, ODKURZACZ, POGŁOS, LATENCJA)Przedtem miałem...

  27 Maj 2013 17:03Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 735

  Asus TUF Gaming FX505GE Win10 - Nie wykrywa słuchawek

  W maju tego roku zakupiłem laptopa ASUS TUF Gaming FX505GE, Windows 10 x64. Problem polega na tym, że laptop nie wykrywa słuchawek zarówno tych w gnieździe Jack oraz słuchawek z możliwością podłączenia USB. Problem nie zniknął po aktualizacji żadnych sterowników. Mało tego dziś po aktualizacji...

  28 Gru 2020 02:04Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 672

  Nie ma portu usb na starej płycie głównej

  temat interesujący proszę o info czy możliwe podłączenie usb na płycie M558 lub na P/I-P55SP4PcChips M588 - jest, ale może być jako opcjaAsus P/I-P55SP4 - nie ma,

  25 Sie 2006 23:14Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1773

  Rozpiska pinów w płycie głównej ASUS M2A-VM

  Poszukuje Rozpiski gniazd na płycie głównej bo nie mogę podłączyć USB bo kostka w obudowie nie jest jednolita tylko składa się z oddzielonych pinów, a na płycie nie ma rozpisanego jaki pin to co jest.Wiec prosił bym o jakąś pomoc.

  14 Sie 2008 12:32Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2807

  ASUS wl-500w opinie uzytkowników

  Czy ktoś ma takowy router? jakie transfery można uzyskać przez siec n z podłączonym dyskiem hdd do usb?

  Sieci Co Kupić 10 Wrz 2008 09:25Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1371

  problem ze sterownikiem audio w plycie asus p4sp-mx

  Po wielu próbach udało mi się znaleźć działający sterownik:Teraz tylko pytanie jak ustawić żeby działał panel przedni? U siebie na windows 7 mam menedżer realtek i wystarczyło odznaczyć "wyłącz wykrywanie gniazda panelu przedniego" a tutaj nie mam nic, tylko ikone głośnika w trayu i w panelu...

  Sterowniki i BIOS 13 Cze 2011 23:23Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2889

  ASUS F5Z-AP083 chyba zamoczony, nie działa kilka klawiszy.

  Jeśli na prawdę chcesz się zabrać za rozbieranie klawiatury to zacznij od uszkodzonych klawiszy i sprawdź czy spinacze Ci się nie łamią. [url=]Wyjmowanie klawiszyW razie czego zawsze możesz podłączyć zwykłą klawiaturę pod USB:)

  02 Cze 2012 18:38Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 8546

  podłączenie panelu FC-DA08A z płytą główną A7v8x-x

  W manual'u masz jak podłączyć USB oraz przyciski Power, Reset i diody.Z panelu wychodzi złącze zasilania molex, które masz podłączyć do zasilacza.Czujki od pomiaru temperatury, które montujesz na danych podzespołach oraz złącza wentylatorów do których możesz podpiąć posiadane wentylatory.PS....

  19 Paź 2012 00:47Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 3495

  Asus X5DIJ - Brak BOOTMGR, brak danych na dysku, brak partycji

  Dzięki.Czyli muszę wyciągnąć dysk i podłączyć do "zdrowego" komputera?Czy jest możliwość uruchomienia coś botowalnego + zewnętrzny dysk na usb?

  03 Lut 2014 07:18Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 3645

  Asus K52J - Jak zamontować drugi dysk twardy

  Nie ma takiej opcji.Pozostaje podłączenie poprzez USB.

  01 Wrz 2014 18:41Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 4473

  Asus b85 plus - brak komunikacji ze skanerem Canon Lide 210

  Próbował robić Kolega tak: Urządzenia i drukarki -> PPM na skanerze -> Rozpocznij skanowanie?Do którego portu USB jest podłączony skaner?

  01 Wrz 2015 08:40Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2142

  ASUS R500VD - Brak reakcji po zalaniu

  K55VD Rev. 3. 0Do tej płyty jest dostępny BV i zdjęcia.Podaj napięcia z obu tranzystorów "na wejściu" zasilania (za złączem zasilania) - PQ8801 i PQ8802. Podłączony tylko zasilacz.Po odłączeniu zasilacza zmierz opór względem masy na +5V w gniazdach USB.

  08 Lis 2015 20:35Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 2805

  Asus P8Z77-V - Windows 10 nie widzi karty sieciowej

  Masz możliwość podłączenia innej karty sieciowej? Nawet takiej pod usb?

  22 Lis 2017 19:30Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1362

  ASUS X50VL - Sterowniki pod win7

  W raporcie brak śladów Bluetooth. Możliwe przyczyny:- Brak modułu fizycznie.- Źle podłączony do gniazda płyty gł.- Uszkodzone gniazdo w płycie gł.- Wyłączony z poziomu BIOS.- Niezainstalowane sterowniki kontrolerów USB.

  26 Mar 2018 11:37Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 834

  Asus Xonar u7 - Karta raz działa raz nie.

  Tak w bios przewertkowałem wszystkie ustawienia usb.Wyłączenie integry nic nie zmienia.Dodano po 30chyba znalazłem usterkę.Na płytce pcb w nie dalekiej odległości od portu usb znajduje się kwarc.W momencie gody podłączę usb i dotkę kwarc wszystko się uruchamia.Czy da się to jakoś...

  01 Cze 2021 19:25Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1248

  ASUS TUF - Windows background alert i dziwne zachowanie klawiatury

  witam,próbowałeś z zewnętrzną klawiaturą podłączoną do portu USB?

  02 Maj 2020 20:27Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 183

  Asus R500V - Po włączeniu automatycznie włącza się bios

  Tak dysk jest podłączony( próbowałem zarówno ssd i hdd i win7 i win10próbowałem też botowania za pomocą usb)

  02 Lut 2021 23:22Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 597

  Sprzedam komputer ASUS A7V600-X z monitorem

  Witam Wszystkich. :DMam do zaoferowania używany komputer w pełni sprawny, który sam składałem i służy mi do dzisiaj bezawaryjnie. Posiada system Windows XP Professional z dodatkiem service pack 2. Poszczególne podzespoły sam odpowiednio dobierałem, aby złożyć jak najlepszy sprzęt. Komputer pracował...

  24 Mar 2011 10:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2841

  Asus N73SV niszczy dysk i nie tylko

  Dzień dobryPosiadam laptopa Asus N73SV który niszczy mi dyski w sposób taki, że:1a. widzi dysk w sposób taki, że na ekranie laptopa widać tylko i wyłącznie czarny ekran bez żadnych napisów. Ekran, po bokach się świeci, oraz widać kontrolkę przełącznika, że laptop działa.Gdy wymontuję całkowicie...

  12 Kwi 2017 14:25Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 699

  ASUS RT-N16 czy Belkin Play Max Wireless Router czy NETGEAR

  ASUS RT-N16 czy Belkin Play Max Wireless Router czy NETGEAR WNDR3700 czy coś innegoTutaj porównanieWitam szukam dobrego routera z wifi i koniecznie z lanem GigabitW komputerze mam 2xMarvell Yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet Controllera na laptopieAtheros AR8151 PCI-E...

  01 Lis 2010 12:31Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2964

  Asus RT-N18U - Uwalone porty LAN/WAN przez modem UPC i burzę

  Hej wszystkim,posiadam (-łem? :() router Asus RT-N18U. Zainstalowany najnowszy Tomato Shibbiego, podłączony mniej więcej tak:--[koncentryk]--> modem UPC --[skrętka]--> router,natomiast do routera podłączone były:- karta sieciowa na USB- drukarkadalej, karta sieciowa podpięta była...

  09 Lip 2015 11:55Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1320

  ASUS CUSL-2 i klawiatura której niema

  Posiadam płytę ASUS CUSL-2, która uruchamia się normalnie bez podłączonej klawiatury PS/2, ale po ekranie powitalnym i teście POST słychać z wbudowanego głośniczka jeden sygnał POST i charakterystyczny terkot dokładnie taki, jaki słychać, gdy zbyt długo przytrzyma się klawisz na klawiaturze....

  09 Gru 2004 20:24Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1586

  ASUS M2N SLIDELUXE - nie działają USB z przodu obudowy..

  Nie działa mi USB z przodu obudowy po podłączeniu go do płyty. Podłączone jest dobrze a jak tylko włoży się np. pendriva to wyskakuje ze sprzęt może działać nie poprawnie i w ogóle nie rozpoznaje sprzętu. Tak samo jest z innymi rzeczami na usb - aparatem, mp3 itd. Także USB w czytniku kart...

  25 Sie 2007 15:32Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1663

  Ładowanie urządzeń USB z portem mini USB bez oryginalnych ła

  Tajemnice ładowania urządzeń z portem mini USB - iPod'y, PocketPC, mp3 playery i inne. Artykuł powstał na podstawie moich doświadczeń po zakupie Pocket PC Asus A696 z GPS i chęci dorobienia do niego stałej, samochodowej ładowarki. Dołączona do zestawu ładowarka do zapalniczki może okazać się wręcz nieprzydatna...

  Artykuły 03 Maj 2016 15:35Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 69375

  Ładowanie urządzeń USB z portem mini USB bez oryginalnych ła

  29 Sty 2008 16:48Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 23292

  ASUS F551MAV - Zatrzymuje się na ekranie "Trwa uruchamianie systemu" -

  Cześć wszystkim.Wczoraj zabrałem się za format ww. maszyny. Niestety, od samego początku były z nią problemy.Oryginalnie laptop miał preinstalowany system Windows 8 wraz z partycją recovery. Miał być format i przesiadka na Win7.Po dłuższych bojach związanych z zabezpieczeniami w BIOSie przed...

  17 Lut 2019 13:01Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 402

  Problem z kieszenią USB SATA/SATA II proszę o pomoc.

  A więc tak zacznę od początku:)Posiadam laptop ASUS F5M-AP033ADysk 2. 5" który jest w nim to Hitachi 120GB 5400 obr/min SATA.Zakupiłem nowy dysk 2. 5" WD 320GB 7200 obr/min SATA II. Po włożeniu do laptopa działa bezproblemowo. Aktualnie z niego piszę:)Zależy mi bardzo na zgraniu...

  08 Paź 2008 20:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1136

  Mikrofon Shure PG58+dyktafon Olympus Vn-3500PC+laptop ASUS

  Od niedawna jestem posiadaczem mikrofonu SHURE PG58, który chciałbym wykorzystywać po podłączeniu do dyktafonu Olympusa (model VN-3500Pc) i do laptopa ASUSa (model F5R ze zintegrowaną kartą dźwiękową). Do mikrofonu podłączam kabel XLR, z drugiej strony mam zrobionę przez profesjonalistę (robił...

  Początkujący Naprawy 19 Mar 2011 12:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3344

  [Asus 1215B] - Przepalenie złącza taśmy.

  Witam!W dniu dzisiejszym w moim asusie wystąpiła pewna usterka.Mianowicie na złączu taśmy łączącej płytę główną z boczną płytką na której są USB, Ethernet i złącza audio przepaliły się styki. Wyskakiwały komunikaty o podłączeniu i odpięciu ładowarki na przemian.Następnie wyskoczył komunikat o...

  23 Lut 2013 15:10Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1233

  Asus, Huawei - Połączenie modemu usb do routera Asus

  Witam, chciałabym podłączyć modem usb Huawei E398 do rotera Asus RT-N10U.Podłączyłam modem do wejścia usb a kabelkiem router z laptopem.Wchodząc w przeglądarkę uruchamia mi się strona routera.Klikając Quick Internet Setup, wyświetla mi się komunikat:Unable to connect to the Internet, please...

  27 Lut 2014 23:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3828

  Płyta + procek. Podłączenie SDRAMów i Radeona?

  Witam. Chciałbym złożyć bratu takigo kompa żeby nie marudził mi żebym mu dał posiedzieć mam coś u patrzone i mam pytanie czy do tej plyty moge podłaczyć SDRamy i Radeona 9200??? i jaki potzrebuje do tego procka wentylator??? prosze o pomoc bo nieznam sie zabardzo na tych rzeczachoto ta plyta z prockiem:ProcessorIntel...

  13 Sty 2007 22:11Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 926

  GPS na wtyku PS2 jak zamienić na GPS z USB palmtop ASUS A620

  Padł mi odbiornik GPS marki "Fortuna" U2, jest on zakończony gniazdem typu PS2 takim samej jak przy myszce starego typu. Posiadam inny sprawny odbiornik ale jest on przeznaczony do gniazda USB.1 Rozważam taki pomysł żeby wykorzystać przejściówkę przeznaczoną do komputera dla myszy USB...

  Urządzenia Mobilne 01 Lut 2009 06:22Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2376

  Brak karty sieciowej po odłączeniu i ponownym podłączeniu karty graficznej

  Witam, po odłączeniu karty graficznej i ponownym zamontowaniu na moim komputerze brakuje połączenia z internetem. Próbowałem aktualizacji sterowników karty graficznej jak i płyty głównej, jednak bez skutku. Podczas odkurzania nic prócz wspomnianej karty nie było odłączane. Komputer nie wykrywa karty...

  12 Mar 2013 20:44Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 3753

  Problem - Nieudana przesiadka z Asus P5LD2-SE na Gigabyte 8i945PL-G

  Na wstępie podam specyfikację:Płyta główna - najpierw Asus P5LD2-SE, teraz Gigabyte 8i945PL-G,Dyski - Seagate Barracuda 250GB ST3250620AS + WD Caviar 500GB WD5000AAKX,Grafika - nVidia GeForce 7300GT,Procesor - Intel Pentium D 945,Zasilacz - i-BOX DR8400BTX (wiem, blacklist),RAM - Kingston...

  11 Kwi 2013 15:35Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2463

  Asus R500V - Ubuntu 12. 04 LTS z VCDS 10. 6

  Witam, dzięki za informację, wczoraj zainstalowałem z synapteca następujące pakiety;libftdi, libftdipp1, python-ftdi, ftdi-eeprom. Po ponownej instalacji vcds nie chciał już dodatkowego DPInst. exe, natomiast po podłączeniu kabla do samochodu pojawia się błąd Cable not found Error code=-1. To znaczy że...

  26 Lip 2013 08:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2160

  Podłączenie kamerki z laptopa pod USB

  Posiadam kamerkę CK77 94v-0 wymontowaną z asusa k50c.Chciałem ją podłączyć pod USB w moim PC. Po przekopaniu połowy Internetu związałem kabelki do USB i zainstalowałem sterownik ze strony Asus'a.Podłączam kamerkę, wykrywa, wszystko niby ok, ale nie ma obrazu, widać tylko kolor żółty, nic więcej,...

  15 Lip 2015 07:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2391

  Asus x501a motherboardx401rev - Reanimacja Biosu motherboard x401 rev 3. 0

  sugerowałem się tą instrukcją natomiast próbowałem plik bin podmieniać natomiast na stronie Asusa są pliki z rozszerzeniem 123::Krótki poradnik jak przywrócić do życia laptop po nieudanym flashu BIOS-u Phoenix na przykładzie laptopa Compal KHLB2.Poradnik dotyczy głównie laptopa Compal KHLB2...

  09 Lis 2015 20:11Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1905

  Asus P5Q SE - Uszkodzone porty USB

  Wymieniałem w komputerze wentylator od CPU. Oczywiście wcześniej odłączyłem kabel zasilający, wcisnąłem przycisk uruchamiania komputera, aby rozładować kondensatory oraz starałem się pozbyć ładunków znajdujących się na mnie.Po wymianie, przy uruchamianiu komputera dostałem komunikat, że nie znaleziono...

  04 Lip 2016 17:53Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 873

  Asus K52JT - niedziałające porty USB pomimo obecnego zasilania.

  No właśnie. Mam w laptopie 3 wejścia USB (Laptop to Asus K52JT). Jedno jest uszkodzone fizycznie wiec nie działa, drugie działa bez zarzutu ale przydało by mi się jeszcze te trzecie. Jednak jest z nim problem. Po podłączeniu np. ładowarki do tel. USB telefon się ładuje, podstawka chłodząca też czyli...

  10 Cze 2017 09:02Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 498

  ASUS P553M - ekran traci balans bieli

  Witam. Problem pojawił się niedawno i polega on na tym, iż po podłączeniu lub odłączeniu jakiegokolwiek urządzenia z/do portu USB, obraz (barwy delikatnie migną) traci temperaturę barwową i kolory stają się ziemiste, biały ma zimy odcień i dominuje niebieski. Windows 10 niedawno aktualizowany był do...

  02 Lip 2018 19:27Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 633

  Asus G73JH - Brak podświetlania klawiatury

  Sygnał sterowania idzie z kbc IT8570E.* chipset HM55Musisz na "macajewa" wybadać jak (po scieżkach) jest to podłączenie.p. sforum Asus podaje, ze Bios(ver. 213) rozwiąze ten problem* plus nowe ATKACPI driver and hotkey-related utilitiesUpdate Bios ( use EZflash or Winflash V2. 30. 1...

  03 Mar 2021 00:45Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 327

  Dlaczego PC z ASUS P5QL-EM wyrzuca błąd związany z USB i sam się wyłącza?

  Witam, mam problem z podłączeniem klawiatury pod USB, wyskakuje przy włączeniu komputera wyskakuje mi komunikat: USB device over current status detected!!!Mimo, że nie mam nic podłączone pod USB.Komputer sam się wyłącza po około 15sek.Płyta to Asus p5ql-em rev. 04gGdzie szukać problemu???

  13 Paź 2021 21:00Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 147

  Wolne działanie portów USB 3. 2 gen. 1 na przednim panelu obudowy

  Cześć, robiąc transfer danych z dysku HDD na dysk zewnętrzny HDD Toshiba Canvio Basics 2TB USB 3. 2 Gen. 1 zauważyłem coś dziwnego z prędkościami transferów: Po podłączeniu do portu USB 3. 1 w przednim panelu obudowy (SPC Regnum RG4) prędkości wynosiły ok. 30 MB/s. Tyle samo uzyskałem po podłączeniu...

  25 Sty 2023 17:25Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 126

  Sound Blaster Audigy nie działa pod Asus A7V8X

  Tak jak w temacie.Mam komputer, który poskładałem sobie 5 lat temu:- AMD Duron 1, 6 GHz- Asus A7V8X- 80 GB WD- RAM: początkowo jedna kość 256 MB, a teraz 3 kości 256 MB- nagrywarka CD LiteOn, później dokupiłem sobie nagrywarkę DVD LGOstatnio postanowiłem sobie "ulepszyć dźwięk" kupując...

  29 Lis 2008 00:55Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 884

  ASUS A6R Z92R - zawiesza się na logo ASUS'a

  Witam! Pisze post pod postem, by odświeżyć i mam nowe "wieści";). Więc zasilacz przyszedł, bo kupiłem nowy z nadzieją, że to przez niego, niestety jest to samo. Więc rozkręciłem całego laptopa na części i podłączyłem go w konfiguracji płyta główna + procesor z wiatraczkiem + kość ram(inaczej by mi nic...

  15 Maj 2009 10:37Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 14325

  Asus P5KPL-AM jak podłączyć Power SW...

  Power SW -> PWR BTNReset SW -> RESETHDD -> HD LED (masz oznaczone - czarny to "-")PS. Gdzie masz kabelek power LED?USB V+ -> USB +5VUSB D- -> USB P8-USB D+ -> USB P8+GDN -> GDNUSB D- -> USB P7-USB D+ -> USB P7+Ogólnie to nie widzę...

  13 Maj 2011 15:05Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 15578

  Nie działające USB (nie rozpoznano urządzenia - kod 43)

  żeby nakreślić cała sytuacje jasno opowiem wszystko od początku.Wczoraj była u mnie burza. Komputer był wyłączony, jedyną włączoną rzeczą był przełącznik on/off na zasilaczu. W momencie pierwszego grzmotu odłączyłem wszystko do zasilania ale okazało się że już za późno i mimo "listwy" przepalił...

  11 Cze 2011 12:58Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 13743

  ASUS Z92Rp (MB - ASUS A6000Rp) - Kontroler USB

  Po podłączeniu do naładowania baterii rozładowanego telefonu do portu USB, laptop się zrestartował i na ekranie powitalnym asusa się powiesił.Po ponownym wyłączeniu i włączeniu brak reakcji laptopa na klawiaturę (Self test klawiatura przechodzi - Kontrolki Num lock, Caps lock i Scroll lock...

  19 Cze 2012 01:33Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1653

  Renault Clip nie działa z ASUS'em 2860, z innym kompem działa

  Witam, mam taki problem:Kupiłem Renault Clip v118 z allegro (pewnie jakiś klon czy coś w tym stylu - ok 800zł).Mam ASUSa 2860, z Win7 x64 pro, więc program Clip musiałem zainstalować na wirtualnym Win XP x86 pro SP3, na VMWare Workstation. Instalacja poszła ok, zainstalowałem najpierw Clip v117.Ale...

  Samochody Elektryka i elektronika 13 Maj 2012 18:19Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 3884

  Brak reakcji portów USB w ASUS P5N-E SLI

  SIEMAKupiłem w Lombardzie używaną płytę główna ASUS P5N-E SLI i po paru dniach jak ją podłączyłem zorientowałem się że jest problem z portami USB (niestety za późno na zwrot płyty do Lombardu) W "Menedżerze Urządzeń" w "Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej" wszystko jest O. K. a np. po podłączeniu...

  11 Maj 2012 22:39Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2641

  Asus RT-AC66U - pierwszy dwuzakresowy router sieci 802. 11ac tej firmy

  Asus postanowił dołączyć do standardu 802. 11ac z nowym, dwuzakresowym routerem RT-AC66U. Urządzenie wyposażono w technologię łączności Wi-Fi 802. 11ac piątej generacji, zwaną 5G WiFi, oferującą prędkości do trzech razy szybsze niż w standardzie sieci 802. 11n. Sercem modułu sterowania jest czip Broadcom...

  Newsy 05 Cze 2012 15:50Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1487

  ASUS P4P800VM - Podłączenie czytnika kart

  Mam płytę jak w temacie, chcę podłączyć czytnik kart taki jak tutajCZYTNIK KART PAMIĘCI WEWNĘTRZNY HUB USBWiem, że na stronie Asus jest instrukcja ale szczerze mówiąc i tak nie wie jak to podłączyć i czy wogóle można.Proszę o poradę, dziękuje.3. 18. Zabronione jest publikowanie...

  26 Lis 2013 14:03Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 984

  ASUS R553L - Brak kilku sterowników do Win7 64bit

  Pierwszy się zawiesił podczas instalacji automatycznej. Po restarcie, objawy się zmieniły. Obecnie wygląda to tak:W tej chwili każda próba instalacji automatycznej kończy się zwisem po kilku sekundach, natomiast próba instalacji ręcznej zwraca komunikat z informacją, że jest już zainstalowany...

  01 Mar 2015 14:31Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2691

  Laptop Asus X550JX-DM152H-12 i klawiatura tajemnic

  Witam, otóż problem jest taki wczoraj zakupiłem nowego laptopa asus prosto ze sklepu. Laptop ten posiada zainstalowany system windows 8. DO laptopa podłączyłem klawiaturę i tutaj pojawia się problem, kiedy przez chwilę nie używam klawiatury tak tak jakby odłącza się, "gaśnie" ten sam problem występuje...

  28 Lis 2015 00:37Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1104

  Udostępnianie drukarki HP Deskjet 1515 przez ruter Asus RT-N18U ( błąd drukarki)

  Zakupiłem ruter Asus RT-N18U, podłączyłem pod niego po wifi laptop.Podłączyłem drukarkę HP Deskjet 1515 pod wejscie USB 2. 0.W ustawieniach rutera widać że drukarka jest wykryta w porcie USB 2. 0.Zamieniałem też podłączenie drukarki pod port na USB 3. 0 w ruterze ale to nic nie daje.W...

  07 Wrz 2017 07:31Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1089

  - ASUS Zenfone 2 Boost Charge i LED, ładowanie

  Mam problem z moim ASUSem Zenfone 2 ( ZE551ML), zaczeło się od pojawienia się informacji o niezgodności zasilacza mimo ze tel nie był podłączony do prądu, używałem kabla usb z magnetyczną końcówka, i przez to po paru podłączenia i odłączeniach na raz pojawił się ten komunikat, telefon się wyłączył...

  Smartfony Początkujący 15 Gru 2017 21:33

  Asus OPLAY MINI/1A - Martwy, czy da się do niego zdobyć firmware

  Jak masz konwerter USB -RS232 to podepnij tak jak na zdjęciu.Mój konwerter widoczny jest jako USB serial port (COM 21)Uruchamiając terminal ustaw takie parametry:Liczba bitów na sekundę: 115200Bity danych: 8Parzystość: BrakBity stopu: 1Sterowanie przepływem: Sprzęt...

  Odtwarzacze cyfrowe 26 Gru 2017 20:26Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2916

  USB-AC51 Bardzo wolna prędkość pobierania poprzez WiFi.

  Aby połączyć komputer stacjonarny z siecią zakupiłem wtyczkę Asus USB-AC51.[url=] do poczytanianpU mnie jeden stacjonarny podłączony do głównego routera WIFI USB za pomocą na kabla 2m WN722N + antenka 5 [dbi], wyciąga na neostradzie 20/1. Drugi stacjonarny podłączony do głównego routera...

  31 Lip 2018 12:01Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2388

  USB 3. 0 to VGA Adapter Laptop lenovo/ monitor asus

  Cześć ostatnio zakupiłem adapter USB 3. 0/VGA i mam podłączony do niego monitor na którym kolory są zamazane i nie wyraźne. Próbowałem też zastosować adapter na innym monitorze z tym samym skutkiem. Moje pytanie jest takie czy istnieje program, którym można sterować kolorami drugiego monitora(proszę zwrócić...

  Monitory Początkujący 31 Sie 2018 16:22Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 396

  Asus M2N-X / Athlon X64 - Karta graficzna nie działa prawidłowo, wyświetla ale n

  Dzięki Borygo123 za odpowiedź. Sytuacja wygląda następująco.Po pierwsze zrobiłem na pendrive'ie system Ubuntu Live i uruchomiłem system. Działa chyba w porządku, ponieważ żadnych zacięć nie mam. Nie mogę sprawdzić internetu ponieważ system nie wykrywa mi prawie żadnych peryferiów, tzn. klawiatura...

  13 Wrz 2020 00:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 585

  Asus rog GL753VD nie włącza się

  Witam, komputer normalnie działał i nagle podczas podłączenia nawigacji przez kabel usb znikł pulpit w komputerze i pokazało się granatowe tło. Brak reakcji na klawisze, więc wyłączyłem komputer. Po ponowny włączeniu mocno szumiały wentylatory jakby był wgrywany bios, ale ekran się nie włączył. Po...

  09 Maj 2019 20:07Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 810

  ASUS P5KPL-CM BIOS nie widzi klawiatury ani usb ani ps/2

  Możliwe że jest uszkodzona, do dobrego gniazda PS/2 podłączyłeś klawiaturę?

  30 Paź 2020 22:00Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 588

  [MB] Asus P4P800-MX Nie działaja porty USB

  Właśnie poskładałem kompa na płycie jak w temacie.Problem jest następujący:- Po podłączeniu czegoś do USB system (XP PRO SP2) nic nie wykrywa.W BIOS'ie próbowałem wszystkich ustawień.Płyta ma 4 porty zintegrowane i dodatkowo mam 2 na "śledziu"Żaden nie działa.W BIOS'ie wszystko wyglada...

  01 Lis 2007 16:47Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 5148

  Asus A7N8X - Problem z portami USB.

  Posiadam płyte głowną Asus A7N8X.Przy podłączeniu Neostarady (Sagem f(at)st 800)Początkowo internet chodzi dobrze, i po 30 s.Pada... Przy podłączeniu modemu do innych (słabszych)Komputerów internet chodzi idealnie...Wiec wydaje mi sie że coś nie tak jest z portami USB.Mógłby ktoś...

  20 Paź 2011 14:20Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 2737

  Asus CUSL2-C, kontroler USB PCI VIA VT6212L - dziwne zachowania USB

  Nabyłem ostatnio 4-portową kartę PCI na chipsecie VT6212L. Mimo złej opini karta od razu się zainstalowała i bez problemu rozpoznaje podłączone urządzenia.Problemy zaczęły się pojawiać przy kopiowaniu danych z zewnętrznego dysku USB oraz z czytnika kart SD. Obajwy są takie, że na dysku, jak i na karcie...

  22 Maj 2010 22:22Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1832

  Udostępnianie drukarki przez router Asus RT-N13U

  Witam. Ostatnio kupiłem router Asus RT-N13U i podłączyłem do niego 2 PC (jeden po kablu, drugi WiFi). Router wyposażony jest w print serwer, który obsługuje również urządzenia wielofunkcyjne takie jak moje HP Deskjet F4180. Drukarke podłączyłem pod wejście USB w asusie, router ją wykrył zaczął udostepniać...

  28 Gru 2010 23:03Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 7907

  ASUS P8Z68 Deluxe - nowa płyta główna pod Ivy Bridge z Intel Z68 i UEFI

  Niemiecki oddział firmy ASUS zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowej płyty głównej przeznaczonej dla najnowszej architektury mikroprocesorowej firmy Intel o nazwie kodowej Ivy Bridge.Sercem modelu P8Z68 jest chipset Intel Z68 współpracujący z jednym z drugiej generacji procesorów Intel Core...

  02 Paź 2011 00:58Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 3841

  Pendrive rozłącza (asus P5V-X SE)

  Witam, mam problem odnośnie odczytywania pendriva (wszystkie). Więc mam pod usb podłączoną myszkę gdy tylko podłącze pendriva do innego gniazda to pojawia się i znika "dysk wymienny" następnie pojawia się i znika chmurka " urządzenie usb może mieć awarię" (coś w tym stylu). Od pewnego czasu tylko ta...

  20 Sty 2012 15:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1689

  Asus P5KC+dysk zewnętrzny USB 3. 0 - nie działa jak trzeba

  Wczoraj sprawdziłem na innych komputerach...1. Dysk podłączyłem do laptopa... i nie był rozpoznawany (nie działał nawet na USB 2. 0)2. Dysk podłączyłem również do komputera stacjonarnego gdzie USB 3. 0 jest zintegrowane z płytą... i działa w trybie 2. 0Wniosek:albo wszystkie trzy kontrolery...

  26 Paź 2012 13:06Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 4463

  Asus F3Sc - Nie rozpoznaje tylko 1 HDD USB na 3 portach, po chwili zwiecha

  Wczoraj mój laptop przeszedł sam siebie w powolności działania, więc postanowiłem zrobić format, gdyż został przeze mnie zapchany aplikacjami.Od pewnego czasu zauważyłem trudności z rozpoznawaniem urzadzeń USB. Wyrzucał mi komunikat - to urzadzenie może działac szybciej po podłączeniu do portu...

  12 Lis 2012 09:16Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 795

  Asus RT-N16 - Tomato jako print serwer i HP 1020 - nie drukuje

  Cześć. Od kilu tygodni próbuje zmusić moją laserówkę HP 1020 do drukowania po sieci przez print server wbudowany w Tomato. Drukarka jest podłączona do routera Asus RT-N16 firmware: Tomato 1. 28 108PL AIO. Laptop z Win7 32 bit.Tomato wykrywa moją drukarkę jako: Hewlett-Packard HP LaserJet 1020. Port...

  16 Wrz 2014 17:24Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 5673

  ASUS M2V, VIA K8T890 - Kontroler Ethernet

  witam serdecznie!Dokonałem reinstalacji systemu Win Xp. Nie posiadam żadnych sterowników (komputer otrzymany od rodziny). Przedwczoraj udało mi się zainstalować prawie całość (płyta główna, graficzna oraz sieciowa) dzięki czemu podłączyłem internet. Jednak rozpocząłem również poszukiwania sterowników...

  06 Maj 2013 18:24Odpowiedzi: 84 Wyświetleń: 14958

  Czy laptop ASUS X553MA-XX490V będzie się nadawał do produkcji muzyki?

  Ten Dell trochę drogi. 1500zł to dla mnie górna granica. Myślę, że wezmę jednak tego ASUSa bo ciężko mi znaleźć w sklepach jakieś laptopy z Windowsem 7. Chyba się już skończyły:( Tylko mam jeszcze jedno pytanie. Czy usb 3 można używać jako usb 2 i podłączyć tam myszkę albo interfejs audio? Bo ten laptop...

  Komputery Co kupić? 29 Cze 2016 13:45Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 696

  Toshiba Satellite ROUTER ASUS DSL-N14U

  Witam szanownych kolegów i koleżanki.Mam problem dotyczący drukarki podłączonej do routera przez usb.Mianowicie zakupiłem celowo nowy ROUTER ASUS DSL-N14U żeby korzystać z jego możliwości podłączenia drukarki.Drukarka HP laserjet1018 podłączona jest przez usb do routera w programic obsługującym...

  31 Lip 2016 07:34Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 645

  ASUS PA279Q - pytanie o gniazda USB

  Poszukuję informacji do czego służą poszczególne gniazda USB umiejscowione w obudowie monitora ASUS PA279q. Może ktoś z Was posiada ten model i używał już tych gniazd. Czy można pod nie podłączyć zwykły pendrive by np tak jak w tv odtwarzać pliki multimedialne, czy przeznaczenie tych gniazd...

  Początkujący Elektronicy 28 Lut 2018 21:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 237

  Asus rog strix gl533ve - Zalany laptop-cyka po podłączeniu prądu

  Lewa strona- zasilanie, Ethernet-port, HDMI, 2x USB 3. 0, USB Type-C (Gen 1), 3. 5 audioPrawa strona- Kensington, DVD-naped, USB 2. 0* za (Rozbiórka [url=]LinkGnaj szybko do serwisu.- lub szukaj kogoś z tego forum, ogłaszają się.

  12 Sie 2019 22:09Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 996

  Router Asus rt-ac51u + modem Huawei UMTS + SIM - prośba o pomoc w konfiguracji

  Cześć,mam Router Asus rt-ac51u + modem usb Huawei E3131 UMTS + SIM.Laptop podłączony jest kablem do routera. Dodatkowo telefon podłączony jest do routera przez wifi.Router ma standardowe, zaktualizowane firmware.Zrobiłem dwa razy speedtest. pl:- modem usb podłączony do laptopa daje transfer...

  24 Cze 2021 09:05

  Płyta ASUS A7V-VM i złącze HP USB

  Mam problem z płytą ASUS A7V-VM. Chodzi o to, że posiadam w obudowie komputera wyprowadzone dodatkowe gniazdka USB, które miałem podłączone do poprzedniej płyty głównej (jako trzeci i czwarty port USB).Płyta A7V-VM pochodzi z komputera HP i ze zdziwieniem zauważyłem, że "wewnętrzne" złącza...

  30 Maj 2007 21:56Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1037

  Instalacja systemu na dysku USB

  Mam program instalacyjny winXP umożliwiający zapis systemu winXPna twardym dysku USB.Po podłączeniu dysku USB do komputera stacjonarnego program się instaluje bez żadnych problemów i po instalacji system pracuje poprawnie.Natomiast problem występuje gdy chcę zrobić to samo ale z komputerem...

  30 Paź 2009 15:00Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 23520

  jtag asus wl-500w nie startuje

  Mam taki problem, wgrywałem flasha do routera wl-500w i przez pomyłkę wybrałem plik który ma 7, 6 MB a router ma 8 mb flasha i 32 ramu. Router teraz nie startuje pewnie zamazałem coś tym dużym plikiem. Świeci się 5 lampek (4lan+wan).Inne metody ożywienia jak przycisk reset i zwieranie pinu 9 nie pomagają....

  21 Paź 2009 13:50Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2725

  Asus F3F i czujnik GPStypu HI-230E - nie działa

  Problem z czujnikiem GPStypu HI-230E podłączonym do laptopa asus f3f:Czujnik HI-203E chciałem podpiąć pod laptopa przy pomocy kabla przejściówki USB-mysz+klafiatura, wkładam czujnik i w jedno i w drugie gniazdo zmieniłem w portach com prędkość na 4800 wgrałem wszystkie sterowniki do kabli które były...

  13 Lis 2009 15:03Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 801

  Asus N61JV-JX361 nie działa moduł bluetooth usb.

  Przed świętami kupiłem laptopa (bez systemu) jak w temacie, ponieważ laptop nie ma wbudowanego bluetooth-a dokupiłem również moduł bl-th usb.Zainstalowałem system Win7 Ultimate 64bit. Wszystko działa i jest ok. Nadszedł czas na podłączenie modułu. Podłączyłem do portu usb system wykrywa urządzenie...

  29 Gru 2010 15:59Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1864

  SoundBlaster Audigy 7. 1 & Riser [Asus M2V-MX]

  Moja konfiguracja: Asus M2V-MX, Athlon 64 AM2 3600+ X2, Zotac GT240, dźwięk jak w temacie, zasilacz CoolerMaster RS-450-ACLY, WinXP Pro SP3.W związku z tym, iż dystans pomiędzy kartami graficzną i dźwiękową jest niewielki postanowiłem przenieść dźwięk niżej za pomocą risera [PCI - PCI 32BIT...

  07 Lut 2012 17:28Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1134

  ASUS przedstawia głośniki USB MS-100 i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HS-W1

  ASUS, znany producent komputerów i wyposażenia komputerowego, właśnie przedstawił dwa nowe produkty audio dla notebook'ów i desktop'ów: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HS-W1 i system głośników USB MS-100.Słuchawki posiadają 70-milimetrowe pady wykonane ze skóry i korzystają z pasma częstotliwości...

  29 Gru 2011 23:34Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1293

  laptop asus x50gl nie uruchamia się

  Witam, jakiś czas temu kolega przyszedł do mnie z prośbą o konserwacje komputera i wgranie na nowo systemu windows. Przeczyściłem wiatraczek po czym zabrałem się do formatowania. Komputer posiadał partycje recovery z Vistą. Niestety szyna napędu zacinała się co uniemożliwiało wipea. Bios ma możliwość...

  09 Sty 2012 04:13Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2048

  Komputer wyłącza kartę muzyczną na USB przy podłączeniu innych urządzeń USB

  Interface Audio: BEHRINGER BCA-2000płyta:ASUS m2n-xecpu:AMD Athlon 64X 2 Dual Core 4000+. 2. 11GHzpamięć Ram: 2 GBdysk: 500 GBKarta graficzna:ASUS X1550System:Windows XP HE SP 2 (a nie jak wprowadziłem w błąd SP3)zasilacz:Gembird 400W (+5V - 30A; +12V - 12A; -5V - 0. 5A; -12V - 0. 8A; +3. 3V...

  14 Kwi 2012 22:51Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1605

  ASUS TF201 PRIME - Czy ładowarka USB może dawać 15V

  Witam. Czy ktoś ładował już TF201 prime przy pomocy ładowarki samochodowej USB. Byłem w trasie dziecko się bawiło i rozładowało. Po drodze kupiłem USB ładowarkę 1, 5A (oczywista 5V jakiejś tam firmy) podłączyłem kabel z oryginalnej sieciowej i NIC. Nawet nie umiał utrzymać w stanie włączenia na kablu...

  18 Lip 2012 20:56Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2240

  Asus x53sv - Lampka USB nie działa

  Kupiłem sobie ostatnio lampkę USB, jest ona na 100% sprawna bo kiedy ją wepnę do portu USB w PC, lub ładowarki USB zawsze świeci, Byłem też ją reklamować w sklepie w którym kupiłem, ale na 2 laptopach świeciła. Lampka taka zwykła, ma 1 diodę LED. Problem w tym, że nie zawsze działa na moim laptopie,...

  21 Lis 2012 17:53Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1596

  laserowa, Xerox Phaser 3010 - Brak współpracy z ASUS R700V (Windows 8)

  Witam serdecznie,niedawno dokonałem zakupu laptopa ASUS R700V, który niestety współpracuje jedynie z Windows 8 (który jest od razu zainstalowany na systemie).Niby wszystko w porządku - idzie się przestawić, nie ma większych problemów (oprócz nie działających kilku programów np. Kaspersky Internet...

  Drukarki, ksero Początkujący 13 Lis 2013 23:38Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2208

  Potrzebne gniazdo USB do Asus K50C

  Witam, koledze zepsuły się wejścia USB w laptopie Asus K50C, przy każej próbie podłączenia czegoś do USB robi się BSOD. Chciał, żeby mu wymienić to USB i stąd moje pytanie czy wiecie gdzie kupie USB do tego modelu bo jedyne jakie moge znaleśc to do modelu K50AB a nie wiem czy to jest kompatybilne,...

  13 Lut 2014 18:43Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 819

  tp-link wdn3200 i asus usb-n53 - nie łączą się z sieciami 5GHz.

  Internet od UPC, router Technicolor TC7200(możliwość wyboru częstotliwości 2, 4 GHz lub 5 GHz). Na laptopie dell xps l502x tp-link wdn3200 i asus usb-n53 nie są w stanie połączyć się z siecią na 5GHz. Gdy przełączę na 2, 4GHz, nie ma problemu, ale z powodu dużej ilości sieci wokół szybkość jest bardzo...

  05 Lut 2015 09:50Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1365

  Dysk twardy Samsung 500 gb - Asus N750Jk z win 8. 1 nie widzi dysku twardego

  Witam. Od jakiegoś czasu posiadam dysk twardy firmy SAMSUNG o pojemności 500 GB. Dotychczas działał bezproblemowo na każdym komputerze, niezależnie od tego czy komp miał Viste, XP, czy win 8. 0. Problem pojawił się od momentu, gdy podłączyłam dysk do nowego Asusa N750jk, który ma wgranego win 8.

  Naprawa nośników i odzysk danych 24 Lis 2014 20:37Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 996

  Asus P5Q SE/R + USB3. 0 - i-Tec kontroler USB3. 0 PCI-e nie działa

  mam problem kupiłem i-Tec kontroler USB 3. 0 na PCI-e i podłączyłem pod płytę ( wraz zasilaniem molex) asus-a P5Q SE/R jest na procesor INTELA gniazdo 775.System zainstalowany Windows 7 64-bit homewłączam instalkę z płyty wszystko idzie aż do momentu instalowania sterowników do konkretnie...

  19 Sty 2015 14:01Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 5943

  Asus Zenfone C - nie włącza się, tylko wibruje.

  Kupiłem uszkodzony Asus Zenfone C.Problem z telefonem jest taki, że podobno nie ładuje baterii. Owszem, bateria była rozładowana, ale podmieniłem z drugiego takiego samego telefonu. Telefon w jakiejś części ożywa, przy wkładaniu baterii zawibruje, potem przy wciśnięciu przycisków VOL+ i POWER,...

  24 Paź 2016 19:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2025

  Ogólny - Spalające się porty USB w płytach głównych.

  Witajcie,jakiś czas temu postanowiłem reanimować mojego trupa składającego się z Intel Core 2 Duo E7200 (2. 53-3. 04GHz), 4GB RAM DDR (4x1GB), płyty głównej ASUS P5B oraz GeForce 9600GT XT OC. Początkowo wymieniłem procesor na Intel Xeon X5450 (zmodowany na LGA775), wszystko pięknie śmigało, był trochę...

  19 Paź 2017 17:31Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 534

  Podłączenie dysku zewnętrznego USB 3. 1 typu C nowym kablem USB C 3. 0

  Witam, próbuję podłączyć dysk w obudowie zewnętrznej ze złączem USB 3. 1 typu C do gniazda tego samego typu nieoryginalnym kablem USB typu C na obu końcach i nic.Obudowa i dysk działa normalnie na oryginalnym kablu i na tym samym gnieździe w laptopie. Po podłączeniu nowym kablem nie świeci się dioda...

  17 Lut 2018 19:40Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1464

  ASUS M2N-SLI Deluxe AMD - Co jakiś czas odłącza wszystkie urządzenia USB

  od pewnego czasu (z dnia na dzień, bez jakichkolwiek zmian w systemie) zaczął pojawiać się problem nagłego zaprzestania działania wszystkich urządzeń podłączonych do USB (mysz, klawiatura, drukarka, wifi USB). Wyłączają się wszystkie porty głwówne jak i te na przednim panelu obudowy.Aby naprawić...

  30 Gru 2019 13:24Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 228

  Asus tuf fx505dt - Brak gniazda do podłączenia drugiego monitora

  Dzień dobry posiadam laptopa Asus tuf gaming fx 505dt i tu pojawia się problem z dostępnością gniazd video.Po jakimś czasie użytkowania laptopa wpadłem na pomysł aby podpiąć drugi monitor do laptopa, obecnie mam podpięty jeden monitor który zajmuje gniazdo hdmi. Tu pojawia się pytanie, czy jest jakakolwiek...

  15 Lut 2021 23:16Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 306

  Dlaczego w Asus P5430U przestało działać wejście USB 3. 0?

  w moim laptopie Asus P5430U przestało działać jedno z dwóch USB na płycie głównej.Po podłączeniu myszki do USB myszka nie działa, nie świeci się, ale jak włożę pendrive to jest widoczny i normalnie mogę z niego korzystać. Drugie USB na płycie głównej działa poprawnie.Pojawia się jeszcze...

  18 Cze 2021 16:16Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 174

  ASUS Z92R - A6RP nie działa klawiatura i touchpad

  Za sterowanie klawiaturą odpowiada ITE IT8510TE a za sterowanie USB odpowiada mostek południowy ATI IXP450. PCMCIA również działa, IRDA działa. Kupie kartę PCMCIA na 4xUSB podepnę mysz z klawiaturą i zobaczę czy da się BIOS przeprogramować bo kość jest wlutowana i nie chce jej wyciągać do programatora....

  13 Mar 2008 21:12Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 12384

  [Pomysł] Sterowanie czterema urządzeniami przez usb.

  Jestem szczęśliwym posiadaczem laptopa marki Asus pod tytułem eeePC 900.Jest to 8. 9" netbook, którego popularność sprawiła, że w internecie pojawiło się mnóstwo artykułów o tym co i jak do niego wsadzić.Jak się okazuje miejsca w środku jest dostatecznie dużo, by wsadzić tam: USB hub...

  Projektowanie Układów 22 Lut 2010 00:00Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 4103

  ASUS X51L nie działające USB czy wina myszki?

  Posiadam laptopa ASUS x51l i gdy normalnie użytkuję go do usb mam tylko podłączoną myszkę to co jakiś czas sama się rozłącza, czasem po 2 sek się załączy i znów działa, albo trzeba odłączyć kilkakrotnie i podłączyć. Robiło się przedtem co dzień, teraz znacznie częściej. Czy to wina USB? Może...

  14 Maj 2011 06:57Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1269

  Laptop Asus x61S nie działa USB po awarii dysku

  Modów przepraszam za zły dział.Witam. Mam Laptop Asus X61S. Niedawno laptop miał awarię dysku, dysk wymieniono pan przyszedł zainstalować win7 i wgrać sterowniki. Problem zaczął się gdy podłączył po raz 11 pena. Udawał że nic się nie dzieje i wyszedł mówiąc że jest wszystko OK.Problem: Po włączeniu...

  19 Lis 2011 18:32Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1912

  Trextor DataStation maxi g. u 500GB 3, 5" zew. i notebook ASUS dziwne zachow

  Mam od dłuższego czasu problem z dyskiem zewnętrznym gdy podpinam go do mojego laptopa.Dane dysku:Seagate Barracuda 7200. 11 500GB SATA IINotebook ASUS A52JOpis problemu:Normalnie podłączam dysk, notebook widzi go bez problemu jednak tylko przez krótki czas. Po 2-3 minutach już nie...

  13 Lis 2012 11:55Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 738

  ASUS M2N4-SLI - ATHLON 64X2 5200+ ADO5200IAA5DO

  Spec.MoBo M2N4-SLICPU obecnieRAM x 2GrafikaP. S.MODECOM PREMIUM 500 PROSYSTEMWIN XP SP3-----------------------------------... taki problem z BIOSEMChciałbym tam zainstalować Athlon 64 X2 5200+...

  13 Gru 2014 01:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 813

Zacznij tutaj Asus P I P65up8

Bezpośredni link do pobrania Zacznij tutaj Asus P I P65up8

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zacznij tutaj Asus P I P65up8