Zestaw montażowy Bosch Gdr 14

Zestaw montażowy Bosch Gdr 14 to kompaktowy zestaw narzędzi wyposażony w akumulatorową dłutarkę i wkrętarko-wiertarkę. Jest to zestaw wielofunkcyjny, który obejmuje narzędzia do wiercenia, wkręcania, dłutowania i cięcia. Przystosowany jest do prac zarówno na twardych, jak i miękkich materiałach, a dzięki wymiennym akcesoriom może być wykorzystywany do wielu różnych zastosowań. Zestaw montażowy Bosch Gdr 14 jest wygodny w użyciu, łatwy w transporcie i posiada wyjątkową trwałość. Jest to idealne narzędzie do wykonywania szybkich i skutecznych prac montażowych.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw montażowy Bosch Gdr 14

Worki i filtry do Twojego odkurzacza.

W sklepie internetowym Bosch znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego odkurzacza. Oryginalne worki zaprojektowane w sposób maksymalizujący wydajność Twojego odkurzacza marki Bosch. Specjalnie opracowany materiał wspomaga filtrowanie cząsteczek kurzu oraz samodzielnie oczyszcza się, co sprzyja łatwiejszej i higienicznej wymianie worka.

więcej

Kup teraz

Wybierz odpowiedni filtr do wody.

Aby uzyskać wysoką jakość wody, zawsze wybieraj do swojego urządzenia nasze zatwierdzone filtry. Regularna wymiana filtrów pomaga redukować zanieczyszczenia w wodzie i gwarantuje świetny smak.

Kup teraz

10 lat gwarancji

Rejestracja nowej zmywarki pralki lub pralko-suszarki Bosch oraz aktywacja 10–letniej gwarancji przez Internet jest bezpłatna, prosta i zajmie Ci tylko kilka minut. Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia.

Dowiedz się więcej

Centrum Kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

42 271 5555
  • Poznaj nasz serwis

Infolinia produktowa

Informacje produktowe, dobór urządzeń.

Zmywarka pobiera wodę i staje

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie

Zmywarka pobiera wodę i staje

Uszkodzenie sprzętu AGD nie musi oznaczać większej awarii. Zobacz, czy jesteś w stanie określić, co się zepsuło. Wbrew pozorom wiele rzeczy można naprawić w domowym zaciszu. Pokierujemy Cię na dobrą drogę do rozwiązania usterki. O sprzętach AGD wiemy wszystko. Stale dokształcamy się w tej kwestii.

Zobacz rozwiązanie

Zestaw montażowy Bosch Gdr 14

Bezpośredni link do pobrania Zestaw montażowy Bosch Gdr 14

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw montażowy Bosch Gdr 14